سدید باف
خانه / پارچه برزنت نانو / انواع برزنت نانو برای صندلی در اصفهان

انواع برزنت نانو برای صندلی در اصفهان

انواع برزنت نانو برای صندلی در اصفهان

برزنت نانو یکی از مستحکم ترین و کارآمدترین نوع پارچه ای در سراسر ایران بوده و در اکثر کلان شهرها تولید و به بازار عرضه می گردد. برزنت در اصل یک پارچه از جنس پنبه و پلی استر بوده. پنبه خود ضد آتش است به همین دلیل برزنت نیز ضد آتش است و خاصیت خود خاموش شونده دارد. علاوه بر این خاصیت، برزنت دارای خاصیت ضد آب است. برزنت های نانو هم مانند برزنت بوده و تمامی این خاصیت ها را بدنبال دارد. در این سایت انواع صندلی های ساخته شده از برزنت نانو تولید و با بهترین کیفیت به بازار عرضه می گردد.

برزنت نانو

ویژگی های صندلی برزنت نانو:

  • در نوع های مختلف از صندلی های مختلف تولید می گردد.
  • دارای رنگ بندی های محدودی است.
  • وزن این نوع صندلی ها و برزنت ها بسیار سبک است.
  • به راحتی قابل حمل است.
  • در دو نوع صندلی های فلزی و تخته ای تولید می گردد.
  • ضد رطوب است و گرمای بدن را دفع می کند.

برزنت نانو برای صندلی در اصفهان

این نوع پارچه دارای کاربردهای بسیار زیادی می باشد و فقط به ساخت صندلی ختم نمی گردد. این نوع پارچه در ساخت انواع کالسکه ها، انواع سایبان ها،انواع صندلی های تاشو و راحت نشین، صندلی های پشت دار و… مناسب بوده و مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع پارچه ها دارای شرایط بسیار مناسبی می باشند و در هر شرایط آب و هوایی کاربرد داشته و مناسب است. شما می توانید به راحتی روی این صندلی ها دراز بکشید و یا راحت روی آن بشینید. زیرا این پارچه ها قابلیت تحمل بالا ترین وزن ها را داشته است.

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش با مسئول فروش در ارتباط باشید
سیامک فیروزی
ارتباط با مسئول فروش:
شماره موبایل: 09120507671
شماره فکس:02143850415
پست الکترونیکی: siamak.firouzi@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده پارچه برزنت نانو سایبان

امروزه تولید پارچه برزنت نانو، با توجه به استقبال گسترده از آن در سراسر جهان، به میزان زیادی افزایش یافته است. فروش عمده این محصول با توجه به ویژگی های منحصر به