سدید باف
خانه / پارچه برزنت ضخیم / بازار انواع پارچه برزنت ضخيم کولر

بازار انواع پارچه برزنت ضخيم کولر

پارچه برزنت ضخیم کولر پارچه ای است که دریچه کولر را به کانال آن متصل می کند. پارچه برزنت کولر معمولا فقط به رنگ آبی عرضه میشود. روکش پلاستیکی آن مانع از ورود آب به داخل پارچه و در نتیجه کانال کولر می شود. این روکش باعث می شود گرمای هوا وارد پارچه نشده و از این جهت هوا خنک می ماند‌. این پارچه به دلیل ضخامت مناسبی که دارد، در برابر نور آفتاب مقاوم است و زود پوسیده نمی شود.

بازار انواع پارچه برزنت ضخيم کولر

اطلاعات جامع درباره پارچه برزنت

اطلاعات جامع درباره پارچه برزنت

ویژگی های اصلی پارچه برزنت ضخیم بودن و ضد آب بودن آن است. برزنت با وجود ضخیم بودن ساختار منعطفی نیز دارد. پارچه برزنت عایق گرما و سرما است. این روزها بیشترین مصرف برزنت برای تولید چادرهای مسافرتی است. چرا که نور خورشید و سرما کمتر به داخل آن نفوذ می کند، محکم است و زود پاره و خراب نمی شود و از همه مهمتر به دلیل ضد آب بودن مانع از ورود باران و خیس شدن داخل آن می شود. از دیگر موارد استفاده از برزنت می توان کیف و ساک های مختلف، روکش خودروهای حمل بار، روکش خودرو نیز اشاره کرد.

پارچه برزنت شمعی نوعی از برزنت است که بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. دلیل مقاوم بودن این پارچه ها در برابر آفتاب وجود مواد یو وی در آن ها است. تولید پارچه برزنت شمعی در دو عرض ۱ و ۲ متری صورت می گیرد که رنگ های متفاوتی نظیر سبز، آبی و قهوه از دارند.

بنا به تقاضای زیاد مردم برای استفاده  از پارچه برزنت تعداد کارخانه پارچه برزنت این روزها افزایش یافته است. این کارخانه ها برزنت را در طرح ها و رنگ های متفاوت و با قیمت های مختلف تولید و عرضه می کنند.

کارخانه تولید پارچه برزنت ضخيم کیفی

کارخانه تولید پارچه برزنت ضخيم کیفی

پارچه برزنت کیفی، به دلیل استفاده در تولید کیف این‌ گونه نامیده می شود. تنوع رنگ این پارچه های کیفی از موارد دیگر بیشتر است. این پارچه ها همانند انواع دیگر ضد آب است و به دلیل محکم بودن از وسایل درون کیف محافظت می کند. کیف های مدرسه، کیف های لپ تاپ، کوله های نظامی، کیف هایی هستند که با برزنت کیفی تولید می شوند.

این روزها فروشگاه های اینترنتی از مهمترین مراکز عرضه و فروش پارچه های برزنتی هستند. شیوه ارتباط با مسئول فروش در سایت ذکر شده است. شما می توانید انواع پارچه های برزنتی مورد تقاضای خود را در رنگ و طرح دلخواه از این سایت های اینترنتی سفارش دهید و بدون حضور در بازار و اتلاف وقت خود درب منزل خود دریافت کنید. 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش با مسئول فروش در ارتباط باشید
سیامک فیروزی
ارتباط با مسئول فروش:
شماره موبایل: 09120507671
شماره فکس:02143850415
پست الکترونیکی: siamak.firouzi@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش پارچه برزنت ضخیم

در مراکز فروش خرید و فروش انواع پارچه برزنت، خریداران می توانند به شکل مستقیم …