سدید باف
خانه / پارچه برزنت / بازار پخش خرده چادر برزنت کامیون

بازار پخش خرده چادر برزنت کامیون

بازار پخش خرده چادر برزنت کامیون

برزنت کامیون یکی از محکم ترین پارچه ها بوده و مخصوص محافطت کردن از وسایل باری می باشد، این پارچه دارای کاربرد های وسیعی بوده است و در سایزهای مختلف به بازار عرضه می گردد. برزنت دارای نوع های مختلفی می باشد که شامل برزنت شمعی، ضدآب و نسوز بوده است. برزنت های نسوز همانطور که از نامش پیداست خاصیت ضد آتش دارد و در مقابل آتش مقاوم بوده و از آسیب دیدگی وسایل جلوگیری می کند.

خصوصیات چادر برزنت:

  • این پارچه در عرض های ۱۰۰ تا ۲۰۰ سانتی متری تولید میگردد.
  • در وزن های ۲۲۰ الی ۷۴۰ گرمی تولید میگردد.
  • دارای رنگ بندی می باشد.
  • با نام های یک لانخ و شش لا نخ در بازار شناخته می شوند.
  • در صورت خرابی قابل تعمیر می باشند.
  • خاصیت خود خاموش شونده دارند.

همانطور که در بالا اشاره کردیم برزنت نسوز در بیشتر مواقع کارآمد می باشد. مخصوصا اگر در جایی هستید که خطر آتش گرفتی بوده و ممکن است بار شما از بین برود. لازم به ذکر است که برزنت های نسوز دارای ضخامت۰٫۵۵ الی ۳ میلی متری بوده است و جالب است بدانید که این ضخامت برای جلوگیری از آتش و حرارت بالاترین کیفیت را دارا می باشد.ذکر این نکته لازم است که الیاف فایبر گلاس با مقاومت بالایی دما تا ۵۰۰ درجه فایبرگلاس در پارچه برزنت نسوز استفاده می شود و با مقاومت مکانیکی بالای آن به عنوان برزنت های ضد آتش شناخته می شود. در این سایت انواع چادرهای مخصوص کامیون در رنگ های مختلف با بالاترین کیفیت عرضه می گردد و شما عزیزان می توانید با پرداخت کمترین هزینه ای امنیت وسایلی که جابه جا می کنید، را تضمین نمایید.

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش با مسئول فروش در ارتباط باشید
سیامک فیروزی
ارتباط با مسئول فروش:
شماره موبایل: 09120507671
شماره فکس:02143850415
پست الکترونیکی: siamak.firouzi@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید کننده پارچه برزنت سبک چادر مسافرتی

پارچه برزنت سبک یک نوع از هزاران مدل متنوع پارچه است که غالبا مصارف ضد آب دارند.این نوع پارچه که از الیاف پنبه تهیه میشود بسیار سبک و منعطف بوده و شاید بتوان مه