سدید باف
خانه / پارچه برزنت نانو / برزنت نانو برای صندلی در اصفهان

برزنت نانو برای صندلی در اصفهان

برزنت نانو برای صندلی در اصفهان

برزنت نانو دارای کاربردهای بسیار زیادی بوده است. این نوع پارچه دارای نوع ها و مدلهای مختلفی است. چند ساله اخیر در اصفهان تولید انواع پارچه های برزنتی در اصفهان بسیار رونق گرفته است. یکی از کاربردهای برزنت نانو تولید انواع صندلی ها بوده است. این نوع پارچه بدلیل استحکام و دوام بالایی که دارد نسبت به پارچه های دیگر دارای استفاده و کاربرد بسیار زیادی بوده است. در ادامه بیشتر با این پارچه آشنا خواهید شد.

برزنت نانو برای صندلی در اصفهان

ویژگی های برزنت نانو مخصوص صندلی:

  • وزن های بسیار بالایی را تحمل می کند.
  • وزن این نوع پارچه سبک می باشد.
  • ضد آب بوده و همواره خنک است.
  • دارای انعطاف پذیری بالایی است.
  • در رنگ های بسیار محدودی تولید می گردد.
  • این نوع پارچه دارای استحکام بسیار بالایی می باشد.

همانطور که در بالا اشاره کردیم برزنت های نانو دارای نوع های مختلفی می باشد. از جمله این نوع برزنت ها می توان به برزنت های ترانزیتی، برزنت های فلکسی اشاره کرد. از همان جنسی که برای تولید انواع سایبان ها استفاده می گردد، از همان نوع نیز برای تهیه ی این نوع صندلی ها به کار برده می شود. برزنت در اصل دارای ساختاری لایه ای است، که هر کدام برای موارد مخصوص کاربرد دارند. جنس این نوع پارچه ها از پنبه و پلی استر می باشد و به همین دلیل ضد آتش نیز هستند. هنگام نشستن روی صندلی های برزنتی می توانید احساس آرامش بیشتری داشته باشید. در این سایت انواع صندلی های برزنتی در طرح ها و مدلهای مختلف تولید و با مناسب ترین قیمت به بازار ارائه می گردد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش با مسئول فروش در ارتباط باشید
سیامک فیروزی
ارتباط با مسئول فروش:
شماره موبایل: 09120507671
شماره فکس:02143850415
پست الکترونیکی: siamak.firouzi@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده پارچه برزنت نانو سایبان

امروزه تولید پارچه برزنت نانو، با توجه به استقبال گسترده از آن در سراسر جهان، به میزان زیادی افزایش یافته است. فروش عمده این محصول با توجه به ویژگی های منحصر به