سدید باف
خانه / چادر مسافرتی برزنتی / تجارت چادر برزنتی مسافرتی بزرگ

تجارت چادر برزنتی مسافرتی بزرگ

تجارت چادر برزنتی مسافرتی بزرگ

چادر برزنتی مسافرتی معمولا برای افرادی که دوست دارند یک روز در هفته را به استراحت بپردازند بسیار مناسب است. یکی از راه های انتخاب یک چادر مناسب این است که اول جنس چادر مناسب باشد. اگر در خرید چادر به جنس آن توجه ننماید ممکن است چادری به درد نخور نصیب تان گردد. چادر های برزنتی یکی از بهترین نوع های چادر های مسافرتی می باشد. برزنت، یک پارچه مستحکم و بسیار منعطف ،ضد آب می باشد که معمولا از پارچه های پلاستکی ، کرباس استفاده می شود.در تولید این نوع پارچه روی زیبایی آن بسیار کار نشده است بیشتر روی کیفیت آن کار شده است.

ویژگی های چادر مسافرتی بزرگ:

  • دارای سایزبندی های مختلف باشد.
  • در نوع ها و مدلهای مختلفی طراحی گردد.
  • جنس اصلی این پارچه از برزنت ضد آب باشد.
  • بسیار مستحکم و مداوم باشد.
  • نصب چادر به راحتی صورت گیرد.
  • در برابر عوامل طبیعی مقاوم باشد.
  • دارای پنجره های زیپی متعددی باشد.

تجارت چادر برزنتی مسافرتی بزرگ

چادرهای ساده،یکی از اولین نوع های مختلف چادر بود. سقف آن ها به شکل یک خط از دو طرف چادر کشیده می شد. نصب وبرپایی این نوع چادر بسیار سریع می باشد این چادرها به طور قابل ملاحظه ای پایدار هستند در نوع های یک نفره و چند نفره تولید می شوند.ایرادی که این چادر دارد این می باشد که به راحتی افراد نمی توانند در آن راه بروند و این می تواند یک نوع عیب برای یک چادر باشد. همچنین امکان خیس شدن این چادرها نسبت به چادرهای برزنتی بالا بوده و این نیز می تواند یک عیب دیگر باشد. اما نکته ای که مناسب است حمل آسان آن می باشد و به راحتی می توان آن را جم کرد و برپا کرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش با مسئول فروش در ارتباط باشید
سیامک فیروزی
ارتباط با مسئول فروش:
شماره موبایل: 09120507671
شماره فکس:02143850415
پست الکترونیکی: siamak.firouzi@gmail.com

مطلب پیشنهادی

چادر برزنتی بزرگ

مراکز خرید چادر برزنتی مسافرتی در پایتخت

خرید چادر برزنتی مسافرتی در پایتخت و دیگر شهرهای کشور انجام می شود. این محصول بهترین گزینه برای استفاده در هر شرایط آب و هوایی می باشد چرا که از مقاومت بالایی ب