سدید باف
خانه / پارچه برزنت خام / تهیه آسان پارچه برزنت خام

تهیه آسان پارچه برزنت خام

برزنت پارچه ای مقاوم است که کاربردهای متنوع و بسیاری دارد و به شکل های مختلفی در بازار ارائه می شود. یکی از این نمونه ها پارچه خام برزنت است.
برزنت پارچه ای است با مقاومت بالا و کاربرد فراوان به همین علت در تمامی کشورهای جهان تولید این نوع پارچه از اهمیت بالایی برخوردار است. و پارچه ای مقاوم در برابر نور خورشید است و به کمک آن می توانید از محصولات آسیب پذیر خود در مقابل اشعه خورشید محافظت کنید. هم چنین از برزنت برای تهیه چادر، خیمه، چتر، سایبان، روکش پالت، روکش ضد آب و موارد بسیار دیگری استفاده میشود. برزنت به شکل ها و رنگ های مختلفی در بازار به بفروش می رسد مانند آهاری، چاپی و خام که فروش بیشتری نسبت به سایر انواع دارد و در رنگ های سبز، قهوه ای، سفید، مشکی و سورمه ای موجود است.
برزنت خام موارد استفاده بسیاری دارد، مانند دوخت کیف های مسافرتی که از این نوع پارچه استفاده می کنند. پارچه برزنت خامی که برای تولید کیف ها استفاده می شود معمولا دارای وزنی معادل ۱۷۰ تا ۲۵۰ گرمی است.

از پارچه برزنت خام علاوه بر آنکه در صنعت دوزندگی کیف استفاده می کنند. استفاده فراوانی در صنعت های دیگر نیز دارد و در عرض های ۱۰۰، ۱۵۰ و ۲۰۰ سانتی متری تولید می شوند.
مزیت خرید پارچه برزنت خام در این است که به راحتی می توانید آن را متناسب با آنچه که می خواهید رنگ آمیزی کنید و به رنگ مورد نظرتان دست بیابید. برای تهیه آسان این نوع پارچه می توانید آن را به شکل اینترنتی تهیه کنید و با کمترین هزینه و حتی ارزان تر از کف بازار، پارچه برزنت مورد نیاز خود را تهیه کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش با مسئول فروش در ارتباط باشید
سیامک فیروزی
ارتباط با مسئول فروش:
شماره موبایل: 09120507671
شماره فکس:02143850415
پست الکترونیکی: siamak.firouzi@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت پارچه برزنت خام

قیمت پارچه برزنت خام در تهران

قیمت پارچه برزنت خام با کیفیت در بازارهای پر از تبلیغات شهر تهران متفاوت است …