سدید باف
خانه / چادر مسافرتی برزنتی / توزیع چادر برزنتی مسافرتی بزرگ

توزیع چادر برزنتی مسافرتی بزرگ

توزیع چادر برزنتی مسافرتی بزرگ

چادر برزنتی مسافرتی همانطور که از نامش پیداست، چادری است که از جنس برزنت است. برزنت یک پارچه ی بسیار محکم و مناسب بوده و دارای خاصیت ضدآب می باشد. به نحوی که جلوی هرگونه نشتی آب را گرفته و مانع خیس شدن چادر می گردد. مدلی دیگر از برزنت ها، برزنت نسوز می باشد. الیاف فایبر گلاس با مقاومت بالایی دما تا ۵۰۰ درجه فایبرگلاس در پارچه برزنت نسوز استفاده می شود و با مقاومت مکانیکی بالای آن به عنوان برزنت های ضد آتش شناخته می شود.میزان ضخامت برزنت نسوز ۰٫۵۵ میلی متر الی ۳ میلی متر بوده و برای محافظت از حرارت باید دارای بهترین کیفیت باشد و همین کیفیت دلیلی می باشد.

فروش چادر مسافرتی

ویژگی های چادر مسافرتی:

  • دارای سایزهای مختلفی باشد.
  • نصب چادر راحت باشد.
  • سقف و زیر چادر از پارچه های برزنتی ضد آب باشد.
  • دارای پنجره های متعددی باشد.
  • در داخل دارای پشه بند باشد.
  • پایه های چادر ترجیحا فلزی باشد.

فروش چادر مسافرتی

چادرهای مسافرتی دارای مدلهای مختلفی است یکی از این مدلها، چادرهای گنبدی شکل است. این چادر، یکی از مرسوم ترین چادرها برای زمان هایی است که زیاد پیاده روی ندارید. آن ها توسط میله های به حالت گنبد در می آیند و بالای چادر را در برمی گیرند.دو میله انعطاف پذیر در وسط به یک گنبد شش گوشه تبدیل می شوند. طرفها بیشتر عمودی هستند بنابراین حجم کلی چادر بهتر است. پایداری در مدل های کوچکتر خوب است، اما، بر خلاف چادرهای ساده قبلی، گنبدها می توانند با افزایش اندازه پایداری کمتری داشته باشند.

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش با مسئول فروش در ارتباط باشید
سیامک فیروزی
ارتباط با مسئول فروش:
شماره موبایل: 09120507671
شماره فکس:02143850415
پست الکترونیکی: siamak.firouzi@gmail.com

مطلب پیشنهادی

چادر برزنتی بزرگ

مراکز خرید چادر برزنتی مسافرتی در پایتخت

خرید چادر برزنتی مسافرتی در پایتخت و دیگر شهرهای کشور انجام می شود. این محصول بهترین گزینه برای استفاده در هر شرایط آب و هوایی می باشد چرا که از مقاومت بالایی ب