سدید باف
خانه / پارچه برزنت / تولید انواع پارچه برزنت نخی

تولید انواع پارچه برزنت نخی

تولید انواع پارچه برزنت نخی

پارچه برزنت نخی یکی دیگر از نمونه ها و مدلهای پارچه برزنتی بوده و دارای قیمتی کاملا مناسب است. این نوع پارچه دارای فاکتورهای بسیار مناسب و قابل چشم گیری است.

از پارچه های برزنتی می توان درتهیه روکش صندلی ماشین، انواع کیف و کفش، انواع مصارف نظامی، انواع مصارف کشاورزی و امثال آن مورد کاربرد بوده و بهترین کارایی را از خود نشان داده است.

پارچه های برزنتی بارها در آزمایشگاه های مختلف با نمونه های واقعی آزمایش شده و هیچ گونه اختلال یا ایرادی در آن دیده نشده است.

پارچه برزنت نخ نیز یک نمونه بسیار کارآمد و بارز از این نوع پارچه بوده که دارای ویژگی های مخصوصی است . در ادامه با این ویژگی ها آشنا خواهید شد.

برزنت ماشین

ویژگی های برزنت نخی:

  • این نوع برزنت دارای وزنی سبک است.
  • هوای گرم را به راحتی دفع می کند.
  • جنسی نرم تر دارند.
  • در عرض های مختلف تولید می گردد.
  • این نوع برزنت ها بسیار محکم و بادوام هستند.
  • بیشتر برای فصول گرم سال مناسب است.

برزنت ماشین

خرید برزنت های نخی:

همانطور که می دانید نخ دارای ویژگی های منحصری به فردی بوده و دارای وزنی مناسب است. برخی از پارچه های برزنتی بدلیل استفاده از تار و پودهای زیاد، دارای وزنی سنگین می باشند و به راحتی قابل حمل نیستند. اما برزنت های نخی بر خلاف برزنت های دیگر، دارای وزنی مناسب بوده است.

بیشترین کاربردی که برزنت های نخی دارند استفاده از آنها بعنوان روکش ماشین ها بوده است. همچنین لازم است بدانید که از این برزنت ها جهت تولید برخی سایبان ها و یا بالکن هایی که بیشتر در معرض تابش نور آفتاب قرار می گیرند مناسب است.

پارچه های برزنت نخی به راحتی هوا را از خود عبور می دهد و رطوبت ایجاد نمی کند. این نوع پارچه ها در صورت خرابی و ایجاد هر گونه مشکل قابل تعمیر می باشند.

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش با مسئول فروش در ارتباط باشید
سیامک فیروزی
ارتباط با مسئول فروش:
شماره موبایل: 09120507671
شماره فکس:02143850415
پست الکترونیکی: siamak.firouzi@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید کننده پارچه برزنت سبک چادر مسافرتی

پارچه برزنت سبک یک نوع از هزاران مدل متنوع پارچه است که غالبا مصارف ضد آب دارند.این نوع پارچه که از الیاف پنبه تهیه میشود بسیار سبک و منعطف بوده و شاید بتوان مه