سدید باف
خانه / پارچه برزنت کیفی / تولید انواع پارچه برزنت کیفی

تولید انواع پارچه برزنت کیفی

نام کیف های برزنتی را بسیار شنیده اید. این کیف ها را از چه نوع برزنتی تهیه و تولید می کنند؟ چرا کیف هایی با پارچه های برزنت تولید می شود؟ انواع کیف های برزنتی کدامند؟
امروزه در سطح کشور کیف های بسیاری از جنس برزنت تولید می شوند و در فروشگاه های مختلف به فروش می رسند.
اما چرا پارچه برزنت را برای دوخت کیف استفاده می کنند؟
برزنت به علت مقاومت و استحکام بالایی که دارد به راحتی پاره نمی شود بنابراین تحمل وزن زیاد را دارد به همین دلیل بسیاری از ساک های مسافرتی را با این پارچه می دوزند.
از آنجایی که پارچه های برزنت خاصیت ضد آب دارند برای تهیه بسیاری از کیف های لب تاب و همچنین کوله پشتی ها و انواع کیف های دستی استفاده می شوند و همین امر منجر به حفاظت اسناد و مدارک شما و همچنین لب تاب تان در هنگام بارندگی های ناگهانی می شود. و از آنجایی که مقاومت خوبی دارد ابزارآلات موجود در کیف در برابر اتفاق های ناگهانی آسیب نمی بینند.
معمولا در تهیه کیف های برزنتی از برزنت خام استفاده می کنند تا رنگ پذیری خوبی داشته باشد و یا از جنس ضد آب آن استفاده می کنند تا از محتویات داخل کیف در برابر باران محافظت شود.
کیف های تولید شده از برزنت دارای مقاومت بالایی هستند همچنین بسیار سبک اند به همین دلیل حمل و نقل آن راحت است. به علت رنگ پذیری برزنت، در رنگ های مختلفی کیف های برزنتی تولید می شوند. به راحتی می توان در مدل های مختلف بر روی این پارچه دوزندگی انجام داد و مهم ترین ویژگی که برای بسیاری از افراد مهم است آن است که کیف های تولیدی از برزنت قیمت مناسبی دارند و مقرون به صرفه هستند و در نهایت اینکه عمر کیف های برزنتی بالا است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش با مسئول فروش در ارتباط باشید
سیامک فیروزی
ارتباط با مسئول فروش:
شماره موبایل: 09120507671
شماره فکس:02143850415
پست الکترونیکی: siamak.firouzi@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش برزنت کیفی

فروش برزنت کیفی مه فام 

فروش برزنت کیفی مه فام با توجه به کیفیت بالای آن دارای قیمت مناسبی می …