سدید باف
خانه / چادر برزنت ماشین / تولید پارچه برزنتی سبک چادر ماشین

تولید پارچه برزنتی سبک چادر ماشین

 پارچه برزنتی چادر ماشین  یکی از پرکاربردترین وسایل ماشین است که بیشتر در فصل تابستان و زمان هایی که هوا خیلی گرم است و تابش نور خورشید می تواند به ماشین آسیب بزند مورد استفاده قرار می گیرد.  از این پارچه برای گرم نشدن اتاق ماشین در هنگام تابش مستقیم آفتاب استفاده می شود. ضخامت خاصی که این پارچه دارد سبب شده است که از این پارچه در کارهای دیگر هم استفاده کنند. 

تولید پارچه برزنتی سبک چادر ماشین

آشنایی با موارد مصرف پارچه برزنتی

آشنایی با موارد مصرف پارچه برزنتی پارچه برزنتی ضخیم به دلیل ضخامتی که دارد علاوه بر این که از آن به عنوان روکش ماشین استفاده می کنند برای موارد دیگری مثل پارچه نویسی و یا سایه بان هم استفاده می کنند. 

  پارچه برزنتی به صورت سه لا و شش لا به فروش می رسد که پارچه شش لای آن ضخیم تر است. این پارچه ها عمر بسیار بالایی دارند و تراکم وزنشان هم بالاست. معمولاً در رنگ های سفید تولید می شوند. در تار و پود این پارچه است پنبه و پلی استر استفاده شده به صورتی که میزان هم به آن بیشتر از میزان پلی استر آن است. آب خیلی سخت به داخل این پارچه ها نفوذ خواهد کرد و برای روزهای بارانی هم می‌شود از این پارچه برای روکش ماشین استفاده کرد. 

 پارچه‌های برزنتی انواع و اقسام مختلفی دارند که هر کدام جنس شان متفاوت است و  کارایی متفاوتی هم دارند. این پارچه ها از جنس های پنبه، پلی استر، پلی استر پنبه و کرباس بافته می شوند. 

این پارچه ها در عرض های یک متر و نیم و دو متر و یک متری تولید می شوند و وزن هایشان متفاوت است. 

فروش پارچه برزنتی ضخيم چادر ماشین

فروش پارچه برزنتی ضخيم چادر ماشین فروش پارچه برزنتی به عوامل مختلفی بستگی دارد که مهمترین عامل آن میزان ضخامت آن پارچه است. هرچه ضخامت پارچه برزنتی چادر ماشین بیشتر باشد قیمت آن هم بیشتر است و مشتری های بیشتری خواهد داشت. 

دوزنده های چادر ماشین معمولاً به دنبال پارچه برزنتی کلفت و ضخیم هستند. اگر یک کارخانه پارچه برزنتی بتواند با چند تا از این تولیدی ها و دوزنده های چادر ماشین قرارداد ببندد و پارچه هایش را بتواند به صورت عمده به این تولیدی ها عرض کند می تواند بازار این محصول را در دست بگیرد. 

در فروش پارچه برزنتی ضخیم چادر ماشین باید این نکته را دقت کرد که پارچه برزنتی نباید عرضش کم باشد.  معمولاً برای چادر ماشین از پارچه های برزنتی با عرض یک متر و نیم و دو متر استفاده می کنند زیرا عرض خود ماشین هم زیاد است. 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش با مسئول فروش در ارتباط باشید
سیامک فیروزی
ارتباط با مسئول فروش:
شماره موبایل: 09120507671
شماره فکس:02143850415
پست الکترونیکی: siamak.firouzi@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید چادر برزنتی ماشین در مدل های متنوع

اكثر افراد زمانى كه به ماشين خود نيازى ندارند آن را در جاى مناسب پارك مى كنند و روي آن را براي حفاظت بيشتر چادر مى كشند. چادر برزنت ماشین در تميزى ماشين هم