سدید باف
خانه / پارچه برزنت / تولید کننده پارچه برزنت سبک چادر مسافرتی

تولید کننده پارچه برزنت سبک چادر مسافرتی

پارچه برزنت سبک یک نوع از هزاران مدل متنوع پارچه است که غالبا مصارف ضد آب دارند.

این نوع پارچه که از الیاف پنبه تهیه میشود بسیار سبک و منعطف بوده و شاید بتوان مهمترین ویژگی این محصول را ضد آب بودن آن عنوان کرد.

تولید کننده پارچه برزنت سبک چادر مسافرتی

ویژگی های انواع پارچه برزنت

ویژگی های انواع پارچه برزنت فروش پارچه برزنت بیشتر برای تولید چادر های مسافرتی،چادر های صحرایی،کیف،سایبان های درب مغازه ها  وچادر های کامیون مورد استفاده قرار میگیرد که میتوان به عمر بالای این نوع محصول و همچنین سبک بودن آن اشاره نمود.

پارچه های برزنت در قیمت های متفاوتی عرضه میشود،از جمله درصد   جنس پنبه و پلی استر  و تعداد لایه های  به کار رفته در محصول که مینواند قیمت تمام شده کالا را بالا ببرد به عنوان مثال برزنت شش لا نخ از بابت کیفت و ضخامت و همچنین دوام  و ضد آب بودن در مرتبه بالاتری از برزنت سه لایه قرار میگیرد

ویژگی ضد آب بودن پارچه برزنتی این ذهنیت را به فرد میدهد که این محصول از پلاستیک(مشما)ساخته شده است. که البته در تولید این محصول اگر مقدار پلی استر آن افزایش پیدا کند تا حدودی کیفیت محصول کاهش پیدا کرده و به همان نسبت عمر مفید برزنت کم میشود اما اگر پنبه تقریبا به مقدار دوبرابر  پلی استر در تولید برزنت استفاده شود این محصول بسیار بادوام تر میشود.

در بعضی از پارچه های برزنت یک روکش از چرم یک طرف آن کشیده میشود که کاربرد آن بیشتر برای کانتینر های ترانزیتی است

نوع دیگر این محصول در کیف ها و کوله های مدرسه ای تولید میشود.

قیمت این محصول در مدل های مختلف از هر متر مربع هجده هزار تومن شروع میشود تا مبلغ سی و هشت هزار تومن که البته کاربرد چادر ترانزیتی دارد.

از برزنت جدیدا برای تولید کفش های ترکیبی نیز استفاده میشود که زیبایی خاصی به کفش میدهد.

فروش بهترین پارچه برزنت سبک شمعی

فروش بهترین پارچه برزنت سبک شمعی پارچه برزنت  در انواع مختلفی تولی میشود، از جمله پارچه برزنت شمعی

برزنت موادی و برزنت آهاری 

برزنت های چاپی و برزنت خام

که البته به این موضوع میتوان اشاره کرد که در چادر های مسافرتی معمولا برزنت های سه لایه کار میشود که این امر باعث میشود این نوع چادر ها بسیار سبک و قابلیت حمل آسان داشته باشند.

اما معمولا برای چادر های کامیون ها از برزنت شش لا نخ استفاده میشود به دلیل اینکه این نوع برزنت مقاومت بسیار زیادی در برابر بارندگی و آفتاب های طولانی مدت دارد 

هم اکنون پارچه های برزنت در رنگ های بسیار متنوع و جذاب تولید و عرضه میشود که البته مهمترین خصیصه این نوع محصول یعنی ضد آب بودن در آن حفظ شده است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش با مسئول فروش در ارتباط باشید
سیامک فیروزی
ارتباط با مسئول فروش:
شماره موبایل: 09120507671
شماره فکس:02143850415
پست الکترونیکی: siamak.firouzi@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید پارچه برزنت منعطف و مستحکم

کشور ایران یکی از کشور هایی است که در آن انواع مختلفی از پارچه در، درجات مختلفی از کیفیت تولید می شود. خرید پارچه برزنت از فروشگاه ها و مراکز خرید امکان پذیر اس