سدید باف
خانه / پارچه برزنت ضد آب / خرید انواع پارچه برزنت ضد آب

خرید انواع پارچه برزنت ضد آب

پارچه برزنت یکی از انواع پارچه هایی است که استفاده ها و کاربردهای بسیاری دارد در انواع پارچه های برزنت نوع ضد آب آن بسیار فراوان است و استفاده های زیادی دارد.
به طور معمول کاربرد پارچه های برزنت به جهت حفاظت فضاهایی است که به صورت موقت از باران در امان باشند و ایجاد یک مکان سرپوشیده فوری را می توان بخاطر آورد.
از پارچه های برزنت برای ساخت کیف و کوله های نظامی هم استفاده می شود در حالیکه قیمت تمام شده این نوع از محصولات بالاتر از کیف و کوله متداول در بازار است اما بدلیل کیفیت و طول عمر بیشتر این محصولات مشتریانی بسیاری را جذب و متقاعد ساخته است.
برخی از انواع پارچه های ضد آب با نام های گورتکس، برزنت و شمعی هستند که بطور عامیانه با نام پارچه های برزنت معرفی شده اند در حالیکه تفاوت های از لحاظ کیفیت در میان این سه نوع پارچه وجود دارد که کاربرد های آنها را تا حدودی متمایز می سازد هر چند که می توانند جایگزین یکدگر باشند.
پارچه گورتکس که یک پارچه نانو و از الیاف نایلونی می باشد و قیمت بسیار بالایی دارد و اغلب در کاپشن ها و کفش های کوه نوردی به عنوان پارچه ضد آب بکار گرفته می شود.
پارچه برزنت که در صنایع ماشین سازی، چادرها مسافرتی و … استفاده می گردد از قدیمی ترین پارچه های ضد آب است.
پارچه شمعی که در واقع زیر گروه پارچه برزنت است و به عنوان پارچه عایق معرفی می شود در تولید چتر یا بالن های پرنده کاربرد فراوانی دارد.
هم اکنون در بازار های داخل کشور می توان این دسته از پارچه ها را با تنوع رنگ و طرح بافت بسیار فراوان پیدا کرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش با مسئول فروش در ارتباط باشید
سیامک فیروزی
ارتباط با مسئول فروش:
شماره موبایل: 09120507671
شماره فکس:02143850415
پست الکترونیکی: siamak.firouzi@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید پارچه برزنت ضد آب کیفی ضخيم

انواع مختلف پارچه ها را برای دوخت کیف ها در مدل ها و جنس های مختلف استفاده می‌کنند که در این میان پارچه برزنت کیفی به دلیل ویژگی های منحصر به فردی که دارد بسیار