سدید باف
خانه / پارچه برزنت ترانزیتی / خرید و تهیه پارچه برزنت ترانزیتی

خرید و تهیه پارچه برزنت ترانزیتی

با وجود حجم زیاد پارچه های برزنت و دوزندگان این پارچه ها در سطح کشور، این حجم زیاد پارچه بزرنت ترانزیتی از کجا تولید می شود؟ از ویژگی های پارچه برزنتی ترانزیتی چیست؟
از پرمصرف ترین کاربرد های پارچه های برزنت برای ایجاد حفاظ کانتینرها و کشنده هایی است که به عنوان وسایل بین الملل یا حمل و نقل کالا ها و وسایل راه دور مورد استفاده قرار می گیرند.

کاربرد برزنت ترانزیتی

به دلیل دوام ، طول عمر و سهولت در نصب و جمع کردن پارچه های برزنت از آن به عنوان حفاظ دور بار کانتینرها و تریلر ها استفاده می کنند که هم از نفوذ باران جلوگیری می کند و هم وزن آنها از جداره های فلزی خیلی کمتر و مقاومتی تقریبا به همان میزان دارد.
هر چند که بسیاری از وسایل نقلیه باری کوچک تر هم از این پارچه ها برای پوشش بار های خود استفاده می کنند تا حدی که اطمینان و امنیت را برای رانندگان و صاحبان بار در حمل نقل بین شهری ایجاد نموده است.
از دیگر کاربرد های پارچه های برزنت ترانزیتی دوختن انواع چادر، سایبان و روکش کاور برخی از اجناس است و از سایر کاربرد های روزانه آن در تولید چتر و کالسکه می باشد.
پارچه های برزنت ترانزیتی به علت مصرف فراوان از قیمت مناسبی برخوردار است و به صورت زیاد و در اندازه های بزرگ تولید و عرضه می گردد.

خرید پارچه برزنت

الیاف پارچه برزنت

الیافی که برای تولید پارچه های برزنت ترانزیتی استفاده می شود معمولا از فلامنت و پنبه می باشند که باعث مقاومت بالای پارچه به همراه انعطاف پذیری قابل قبول و شستشو آسان آن شده است.

بزرگترین تولید کننده برزنت در ایران

بزرگترین تولید کننده پارچه های برزنت، نساجی اصفهان است که تقریبا بیشتر پارچه های لازم برای تولید کنندگان کشور را تامین و تولید می کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش با مسئول فروش در ارتباط باشید
سیامک فیروزی
ارتباط با مسئول فروش:
شماره موبایل: 09120507671
شماره فکس:02143850415
پست الکترونیکی: siamak.firouzi@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کارخانه انواع پارچه برزنت چادر ترانزیتی

یکی از انواع پارچه های تولید شده که به نام پارچه برزنت ترانزیتی شناخته شده است کاربرد بالای در زندگی روز مره دارد و در کارخانه انواع  پارچه برزنت چادر تران