سدید باف
خانه / پارچه برزنت / خرید پارچه برزنت سبک در شیراز

خرید پارچه برزنت سبک در شیراز

خرید پارچه برزنت سبک در شیراز

پارچه برزنت سبک یکی از بیشترین تولیدات در کارخانه های شیراز است. برزنت نوعی پارچه بسیار سخت ومحکم وضخیم است علاوه بر آن منعطف و ضدآب است که معمولا از پارچه‌هایی مانند کرباس و یا پلی استر با روکش یورتان و یا پلاستیک هایی مانند پلی اتیلین ساخته می‌شود،همچنین کاربرد های مختلفی در صنایع و زندگی روزمره انسان ها دارد. در دوخت چادر های مسافرتی استفاده از پارچه های ضد آب اهمیت زیادی دارد. یکی از بهترین این انواع، پارچه های برزنتی هستند. ساختار این نوع پارچه ها، لایه ای می باشد که در ادامه با آن بیشتر آشناخواهید شد.

خرید پارچه برزنت سبک در شیراز

انواع لایه های پارچه ی برزنت:

  • ۱ برزنت ۱لا ۵ لا
  • ۲ برزنت ۲لا ۳لا
  • ۳ برزنت ۳لا ۳لا
  • ۴ برزنت ۳لا ۶لا

قیمت پارچه برزنت سبک

هر کدام از این لایه ها ویژگی های مخصوص به خود رادارند که ما به اختصار به چند نوع آن اشاره خواهیم کرد.برزنت ۳لا ۳لا: این نوع برزنت، دارای وزن ۵۵۰ گرمی است و در تولید انواع چادرها، مخصوصا چادرهای نظامی و صحرایی و همچنین انواع چترهای مخصوص آلاجیق ها و انواع پرده ها کاربرد دارد. این نوع برزنت ۸۰درصد ضد آب می باشد.برزنت ۳لا ۶لا: این نوع برزنت عمر بسیار بالایی دارد که بهترین نوع برزنت تولید داخل می باشد،این نوع برزنت دارای وزن ۷۳۰ گرم می باشد. این نوع برزنت نسبت به نوع های دیگر دارای استحکام بسیار بالایی می باشد و مانند نوع های یگر خاصیت ضد آبی دارد.از این نوع برزنت، در تولید انواع چادرهای مخصوص کامیون های نظامی مناسب می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش با مسئول فروش در ارتباط باشید
سیامک فیروزی
ارتباط با مسئول فروش:
شماره موبایل: 09120507671
شماره فکس:02143850415
پست الکترونیکی: siamak.firouzi@gmail.com

مطلب پیشنهادی

چادر برزنتی

تولید کننده پارچه برزنت سبک چادر مسافرتی

پارچه برزنت سبک یک نوع از هزاران مدل متنوع پارچه است که غالبا مصارف ضد آب دارند.این نوع پارچه که از الیاف پنبه تهیه میشود بسیار سبک و منعطف بوده و شاید بتوان مه