سدید باف
خانه / پارچه برزنت نسوز / خرید پارچه برزنت نسوز اعلاء

خرید پارچه برزنت نسوز اعلاء

در میان انواع پارچه های برزنت تولید شده نام پارچه های برزنت نسوز را هم بار ها و بار ها شنیده اید. اما پارچه های برزنت نسوز را چگونه می توان خرید و این پارچه ها چه ویژگی هایی دارند؟
امروزه در بازار انواع مختلفی از پارچه های برزنت یافت می شود که هر کدام متناسب با جنسی که دارند دارای کارایی های ویژه ای هستند در این میان نام بزرنت نسوز برای همه مان آشنا است. این پارچه برای درز گیری داکت کوره ها، درزگیری دریچه مشعل، پوشش سطوح داغ و موارد بسیار دیگری مورد استفاده قرار می گیرد به طور کلی می توان گفت پارچه های برزنت نسوز بیشترین استفاده را به عنوان عایق در برابر گرما دارند.
پارچه های برزنت نسوز را از الیاف فایبر گلاس تهیه می کنند که این ورقه ها قادر به تحمل دمایی تا ۵۰۰ درجه سانتی گراد را دارند.
برزنت نسوز را به شکل ورقه هایی با ضخامت نیم تا سه میلی متر و عرضی معادل یک متر در تیراژهای مختلف تولید میکنند و به بازار عرضه می کنند.
البته بیان این نکته ضروری است که تحمل دمایی برزنت های نسوز متفاوت است و بستگی به روکشی دارد که استفاده می شود برخی از این برزنت های نسوز دمایی تا ۱۲۰۰ درجه را هم می توانند تحمل کنند.

پارچه برزنت نسوز

پارچه های برزنت نسوز از آنجایی که عایق های حرارتی هستند و به راحتی آتش نمی گیرند می توان از آنها برای امنیت در برخی از امکان حساس استفاده کرد برخی حتی از این پارچه ها برای تهیه چادرها استفاده می کنند تا با خیالی آسوده از آن استفاده کنند. اما این پارچه ها چون از الیاف بیشتر و قوی تری ساخته شده اند از قیمت بیشتری هم برخوردارند. برای تهیه جنس مرغوب این کالا می توانید آن را اینترنتی و از طریق فروشگاه های اینترنتی معتبر تهیه کنید و همچنین می توانید آنها را از بازار تهیه کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش با مسئول فروش در ارتباط باشید
سیامک فیروزی
ارتباط با مسئول فروش:
شماره موبایل: 09120507671
شماره فکس:02143850415
پست الکترونیکی: siamak.firouzi@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سایت فروش انواع پارچه برزنت نسوز

آیا از مصارف انواع پارچه برزنت نسوز چیزی می دانید؟ آیا می دانید که کدام …