سدید باف
خانه / پارچه برزنت نانو / سفارش پارچه برزنت نانو کولر

سفارش پارچه برزنت نانو کولر

پارچه برزنت کولر برای محافظت و صیانت از کولر ها در زیر آفتاب به کار برده می شود این پارچه دریجه کولر را به محیط مورد نظر هدایت می کند. پارچه مورد نظر یکی از محصولات با کیفیت برای استفاده در زمینه پوشش دادن کولر ها بوده است این پارچه به راحتی پوسیده نمی شود. در واقع این محصول یک رابط بین کولر و دریچه کولر بوده است که در این زمینه مورد استفاده مشتریان قرار می گیرد.

مشخصات انواع پارچه های برزنت

مشخصات انواع پارچه های برزنت مشخصات و ویژگی های منحصر به فرد انواع پارچه های برزنت برای خرید مشتریان به این صورت است که پارچه مورد نظر با مواد اولیه با کیفیتی در داخل کشور تولید شده و برای استفاده مشتریان روانه بازار فروش خود می گردد.

پارچه برزنت کولر معمولا از نوع نازک این پارچه تهیه می شود و در سطح بازار از قیمت خوبی نیز برای خرید مشتریان برخوردار است این پارچه های همان طور که گفته شد از مقاومت و استحکام مناسبی نیز برخوردار می باشند و به راحتی دچار پارگی و پوسیدگی قرار نمی گیرند. این پارچه های نیز انواع متنوع خود را در سطح بازار دارا می باشد.

مدل های کشی این پارچه یکی از این مورد های در سطح بازار بوده است این مدل پارچه های برزنتی بسیار پرفروش در سطح بازار می باشند چون از قیمت مناسبی برای خرید مشتریان برخوردار می باشند. پارچه های مورد نظر معمولا در فصل های گرما روی بورس قرار می گیرند و در یان فصل از سال نیاز به این پارچه در سطح کشور افزایش پیدا می کند. این پارچه های نیز از کیفیت خوبی برای استفاده بهره‌مند هستند علاقمندان در صورت مایل بودن به راحتی می توانند پارچه مورد نظر را از سطح بازار سفارش دهند.

در واقع پارچه های مورد نظر برای انتقال و یا هدایت کردن هوای کولر به دریچه کولر به کار برده می شوند در لبه های پرزنت های کشی از کش هایی برای جا افتادگی این پارچه استفاده شده است تا به صورت مناسب در مکان خود قرار گیرد. برخی از خاصیت های این پارچه به صورت زیر بوده است:

  1. پارچه های مورد نظر در برابر  نور خورشید مقاوم هستند.
  2. پارچه های برزنتی در برابر بارش های احتمالی نیز مقاوم می باشند.
  3. این پارچه های از خاصیت ارتجاعی و انعطاف پذیری بیشتری نیز برخوردار هستند که در صورت مصرف کردن متوجه این مسئله خواهید شد.

خرید پارچه برزنت واتر کولر آبی

خرید پارچه برزنت واتر کولر آبی خرید پارچه برزنت واتر کولر برای مشتریان به راحتی امکان پذیر است مشتری در صورت مایل بودن به راحتی می تواند این محصول را برای مصرف خود از سطح بازار تهیه کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش با مسئول فروش در ارتباط باشید
سیامک فیروزی
ارتباط با مسئول فروش:
شماره موبایل: 09120507671
شماره فکس:02143850415
پست الکترونیکی: siamak.firouzi@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده پارچه برزنت نانو سایبان

امروزه تولید پارچه برزنت نانو، با توجه به استقبال گسترده از آن در سراسر جهان، به میزان زیادی افزایش یافته است. فروش عمده این محصول با توجه به ویژگی های منحصر به