سدید باف
خانه / چادر مسافرتی برزنتی / عرضه چادر برزنتی مسافرتی کوچک

عرضه چادر برزنتی مسافرتی کوچک

عرضه چادر برزنتی مسافرتی کوچک

چادر برزنتی مسافرتی کوچک از پارچه های برزنتی تولید گردیده اند. یکی از مهمترین نوع های چادر مسافرتی برزنت ضدآب می باشد. بنابراین در دوخت چادر های مسافرتی استفاده از پارچه های ضد آب از اهمیت ویژه ای برخوردار است. یکی از کاربردی ترین پارچه، پارچه برزنتی ضد آب می باشد. با شروع فصل بارندگی و شروع سفرهای برون شهری استفاده از چادر های مسافرتی بیشتر می شود. پارچه های برزنتی در دوخت پرده های ضخیم و عایق حرارت، روکش اتومبیل ها و ساک و کیف های مختلف و به طور کل در هر جا که ضخامت در مقایسه با لطافت در اولویت بالاتری باشد مورد مصرف قرار می گیرند.

عرضه چادر برزنتی مسافرتی کوچک

ویزگی چادرهای مسافرتی:

  • باید دارای پنجره هایی باشند برای تعبیه هوا.
  • دارای پشه بند باشد.
  • دور پنجره ها و درب این چادرها زیپ داشته باشد.
  • دارای پایه های فلزی باشد.
  • کف این چادر ها و سقف چاد راز پارچه ی برزنت ضدآب باشد.
  • دارای سایزبندی های متنوعی باشد.

خرید چادر مسافرتی

چادرهای مسافرتی دارای طرح ها و نوع های بسیار مختلفی میباشد. چادرها اکثرا دارای شکل های گنبدی، تونلی، فوری، بادوام و ویساویس و… می باشد. یکی از چادرهای مناسب چادرهای بادوام است.این نوع چادرها در میان آنهایی که خودشان باز می شوند، جدیدترین هستند.  با چرخاندن میله فنری چادر مسافرتی، چادر به یک دایره بسته تبدیل می شود. با باز کردن بسته به راحتی، این نوع از انوع چادر مسافرتی باز می شود و نیازی به سر هم کردن هیچگونه میله ای نیست. در گذشته می گفتیم که این چادرها فقط در آب و هوایی مناسب کاربرد دارند. اما با پیشرفت تکنولوژی ساخت، چادرهای مسافرتی را برای شرایط سخت قابل استفاده کرده است.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش با مسئول فروش در ارتباط باشید
سیامک فیروزی
ارتباط با مسئول فروش:
شماره موبایل: 09120507671
شماره فکس:02143850415
پست الکترونیکی: siamak.firouzi@gmail.com

مطلب پیشنهادی

چادر برزنتی بزرگ

مراکز خرید چادر برزنتی مسافرتی در پایتخت

خرید چادر برزنتی مسافرتی در پایتخت و دیگر شهرهای کشور انجام می شود. این محصول بهترین گزینه برای استفاده در هر شرایط آب و هوایی می باشد چرا که از مقاومت بالایی ب