سدید باف
خانه / پارچه برزنت / فروشگاه انواع برزنت کامیون

فروشگاه انواع برزنت کامیون

فروشگاه انواع برزنت کامیون

فروشگاه انواع برزنت کامیون شامل انواع پارچه برزنت می باشد این نوع پارچه ها به دلیل جنس ضخیم و خشنی که دارند برای ساخت چادر و کاور بسیار مناسب می باشند، به دلیل نوع کاربرد این پارچه ها به دونوع پنبه ای و پلی استر تقسیم گردیده. کاربردی ترین نوع پارچه برزنتی می توان به برزنت های شمعی اشاره نمود.برای کامیون ها و ماشین های باری می توان از پارچه برزنت ضد آب استفاده کرد به دلیل اینکه یک پارچه بسیار منعطف و محکم بوده و از نفوذ آب جلوگیری می کند.

 

برزنت کامیون

 

ویژگی پارچه برزنت کانتینری ضد آب

  • دارای عرض ۱۵۰ سانتی متر
  • دارای طول ۲۸ متر
  • وزن هر متر مربع ۷۷۰ گرم
  • ضد نفوذآب و اشعه آفتاب
  • مخصوص کامیون و کامیون تریلر
  • برای ایجاد سایه بان مناسب است

 

برزنت کامیون

 

برزنت کامیون

 

علاوه بر کاربردهایی که در بالا به آن اشاره کردیم پارچه برزنت به دلیل استحکامی که دارد معمولا از پنبه و پلی استر بافته شده است که شامل یک لاپنج،سه لا دولا، سه لا سه لا، سه لا شش لا در عرض ۱۰۰، ۱۵۰ و ۲۰۰ سانتی متر می باشد که به درخواست مشتری می تواند در عرض ها و وزن های مختلفی هم تولید گردد.

فروشگاه انواع برزنت کامیون این امکان را فراهم آورده تا شما عزیران بتوانید این نوع برزنت ها رابانازلترین قیمت و بالاترین کیفیت در رنگ بندی های مختلف اعم از خاکستری، قهوه ایی،سبز تهیه نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش با مسئول فروش در ارتباط باشید
سیامک فیروزی
ارتباط با مسئول فروش:
شماره موبایل: 09120507671
شماره فکس:02143850415
پست الکترونیکی: siamak.firouzi@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید کننده پارچه برزنت سبک چادر مسافرتی

پارچه برزنت سبک یک نوع از هزاران مدل متنوع پارچه است که غالبا مصارف ضد آب دارند.این نوع پارچه که از الیاف پنبه تهیه میشود بسیار سبک و منعطف بوده و شاید بتوان مه