سدید باف
خانه / چادر مسافرتی برزنتی / فروشگاه چادر برزنتی مسافرتی بزرگ

فروشگاه چادر برزنتی مسافرتی بزرگ

فروشگاه چادر برزنتی مسافرتی بزرگ

فروشگاه چادر برزنتی مسافرتی این امکان را فراهم آورده تا شما عزیزان بتوانید از طریق این سایت،انواع چادرهای مسافرتی برزنتی را با بهترین قیمت، خریداری نمایید. همانطور که از نامش معلوم است این نوع چادرها از جنس پارچه ی برزنت می باشند. پارچه ی برزنت یک پارچه ی بسیار مستحکم و قوی بوده و دارای ویژگی های بسیار زیادی است. این نوع پارچه در طرح ها و مدل های مختلفی تولید و به بازار عرضه می گردد. ویژگی بارز و مشترکی که در بین نوع های مختلف برزنت وجود دارد، خاصیت ضد آب بودن این پارچه است. مادامی که پارچه ی چادرهای مسافرتی از این نوع باشد به هیچ وجه چادر خیس نخواهد شد و شما با اطمینان کامل می توانید در چادر استراحت نمایید.

قیمت چادر برزنتی مسافرتی کوچک

انواع چادر های مسافرتی بزرگ:

  • چادر ژئودسیک
  • چادرهای فوری
  • چادرهای بادوام
  • چادر خیَم
  • چادر تونلی
  • چادر ویساویس
  • چادر ساده
  • چادر های گنبدی

همه ی این چادرها در سایزهای مختلفی موجود می باشند. نکته ای که حائز اهمیت است این بوده که همه ی این چادرها هر کدام مخصوص محیط های مختلف با شرایط آب و هوایی مختلفی طراحی گردیده است به همین دلیل نمی توان همه ی این چادرها را برای یک محیط خاص مناسب دید. یکی از این چادرها، چادرهای ساده می باشد. چادر ساده:ابتدا اولین نوع های چادر از نوع چادرهای ساده بودند.سقف این چادر ساده می باشد و به صورت یک خط از دو طرف چادر قرار می گیرد. این نوع چادرها بسیار سریع و آسان برپا می گردد و برای زمان های بسیار کم در اقامت می تواند بسیار مناسب باشد. تنها عیبی که این چادر نسبت به نوع های دیگر است این می باشد که در ارتفاع به صلاح نیست که از این نوع چادر استفاده شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش با مسئول فروش در ارتباط باشید
سیامک فیروزی
ارتباط با مسئول فروش:
شماره موبایل: 09120507671
شماره فکس:02143850415
پست الکترونیکی: siamak.firouzi@gmail.com

مطلب پیشنهادی

چادر برزنتی بزرگ

مراکز خرید چادر برزنتی مسافرتی در پایتخت

خرید چادر برزنتی مسافرتی در پایتخت و دیگر شهرهای کشور انجام می شود. این محصول بهترین گزینه برای استفاده در هر شرایط آب و هوایی می باشد چرا که از مقاومت بالایی ب