سدید باف
خانه / پارچه برزنت نسوز / فروش انواع پارچه برزنت نسوز

فروش انواع پارچه برزنت نسوز

پارچه های برزنت از جمله مقاوم ترین پارچه ها در بازار هستند و انواع مختلفی دارند. در این میان یکی از انواع پارچه های برزنت نوع نسوز این پارچه است.
پارچه های نسوز برزنت، پارچه هایی هستند که در برابر دماهای شدید وبالا مقاومت بالایی دارند و می توانند در برابر دماهای بسیار زیاد محافظ های حرارتی خوبی باشند. برزنت های نسوز را به علت خواص مکانیکی که دارند از جمله معروف ترین و بهترین ضد آتش ها می دانند.

انواع پارچه های نسوز

پارچه نسوز سلیکا

این پارچه تا دمای ثابت ۹۰۰ درجه سانتی گراد را تحمل می کند و هم چنین در برابر حرارت های لحظه ای تا ۱۴۰۰ درجه سانتی گراد نیز مقاوم است و پارچه هایی هستند که برای ساخت و تهیه ابزارآلات آتش نشانان استفاده می شود.

پارچه نسوز سلیکونی

این پارچه درجه حرارتی تا ۳۵۰ درجه سانتی گراد را تحمل می کند و هم چنین مقاومت خوبی در برابر اسیدها دارد.

پارچه نسوز فایبرگلاس

از الیاف فایبرگلاس ساخته شده است و در دمایی معادل ۴۲۰ الی ۵۶۰ را می تواند تحمل کند. پارچه های ساخته شده از این الیاف می توانند در برابر اشعه فرابنفش نیز مقاومت کنند.

پارچه نسوز سرامیکی

این نوع پارچه بافته شده از الیاف سرامیکی است و قادر به تحمل دمایی معادل ۱۲۶۰ درجه سانتی گراد است.

پارچه نسوز آزبستی

جنس الیاف های این پارچه از آزبست است و برای عایق کاری بسیار مناسب است. مقاومت این پارچه معادل ۲۶۰ تا ۶۵۰ درجه سانتی گراد است.

پارچه برزنت نسوز

پارچه های برزنت نسوز متناسب با درجه کیفیتشان در بازار با قیمت های مختلفی به فروش می رسند. بهتر است برای اطمینان از خرید خود از سایت های فروش برزنت محصول مورد نظر خود را تامین کنید که در این صورت با قیمت مناسب محصولی با کیفیت را تهیه می کنید که از تولیدات همان کارخانه ای است که مورد نظر شما بوده است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش با مسئول فروش در ارتباط باشید
سیامک فیروزی
ارتباط با مسئول فروش:
شماره موبایل: 09120507671
شماره فکس:02143850415
پست الکترونیکی: siamak.firouzi@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت پارچه برزنت نسوز در تهران

قیمت انواع بهترین پارچه برزنت نسوز چه بازارهای تهران چه نرخی داشته و آیا امکان …