سدید باف
خانه / پارچه برزنت ترانزیتی / فروش برزنت ترانزیتی ارزان قیمت

فروش برزنت ترانزیتی ارزان قیمت

برزنت ترانزیتی یکی از برزنت های پر مصرف در ایران می باشد. این برزنت را با نام های کانتینری و مشمع نیز می شناسیم. به افرادی که به دنبال برزنت ترانزیتی ارزان قیمت هستند ، پیشنهاد می دهیم حتما با سایت ما همراه شوند.

فروش برزنت ترانزیتی ارزان
فروش برزنت ترانزیتی ارزان قیمت

برزنت ترانزیت

همانطور که می دانید ترانزیت ها و دیگر ماشین های سنگین حمل و نقل  برای محافظت از بار های خود از پارچه ای به عنوان روکش و یا محافظ بر روی  کالا ها استفاده قرار می کنند. این پارچه ها معمولا بر روی  جعبه ی فلز بزرگ در پشت خودرو که کانتینر نام دارد و بار ها داخل آن قرار می گیرند کشیده  می شود. وظیفه ی برزنت جلوگری از ورود گردو خاک،آب،تابش نور آفتاب،انواع باکتری ها و میکروب ها و… به داخل بار می باشد. به همین دلیل باید از برزنتی ضد آب ،نسوز و بسیار محکم و با کیفیت برای این منظور استفاده کرد . برزنت های مشمع معمولا بسیار محکم و با کیفیت هستند این پارچه ها در برابر آفتاب پوسیده نمی شوند،آب  و هوا را از خود عبور نمی دهند و سطح لغرنده ای دارد که مانع از ساکن شدن هر گونه آلودگی می   شوند.

با توجه به خاصیت هایی که این پارچه دارد برای بهره مندی از تمام ویژگی های مثبت آن باید حتما پارچه ی با کیفیت را انتخاب و استفاده نمایید.

فروش برزنت ترانزیتی ارزان قیمت
برزنت ترانزیتی ارزان قیمت

فروش برزنت ترانزیتی ارزان

فروش برزنت ترانزیتی ارزان قیمت در سایت ما باعث ایجاد فرصتی شده تا تمام مشتریان بتوانند برزنت با کیفیت و اصل را با قیمت بسیار نازلی تهیه نمایند. ما  انواع برزنت های اصل و با کیفیت را به صورت مستقیم و بی واسطه در تمام شهر های ایران عرضه می نماییم. با توجه به این که این محصولات از کارایی  و مقاومت بسیار بالایی برخوردار می باشند ريالشما حتما ازخرید خود راضی خواهید بود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش با مسئول فروش در ارتباط باشید
سیامک فیروزی
ارتباط با مسئول فروش:
شماره موبایل: 09120507671
شماره فکس:02143850415
پست الکترونیکی: siamak.firouzi@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کارخانه انواع پارچه برزنت چادر ترانزیتی

یکی از انواع پارچه های تولید شده که به نام پارچه برزنت ترانزیتی شناخته شده است کاربرد بالای در زندگی روز مره دارد و در کارخانه انواع  پارچه برزنت چادر تران