سدید باف
خانه / برزنت / فروش برزنت متری بصورت جزیی در کشور

فروش برزنت متری بصورت جزیی در کشور

برزنت یکی از پارچه های مقاوم با خاصیت ضد آب است که در تولید محصولات مختلف استفاده می شود. لذا به علت کاربرد زیاد آن تولید و عرضه و تقاضای زیادی در بازار دارد. این پارچه به صورت رولی و دوکی روانه بازار می شود. که قیمت گذاری آن نیز به صورت متری است و بدین روش محاسبه می شود. مرکز فروش برزنت متری نیز در بازار پارچه فروشی های خرده فروش و نمایندگی های عمده فروش خواهد بود.

فروش برزنت متری بصورت جزیی در کشور

خرید برزنت متری در تهران

خرید برزنت متری در تهرانجهت خرید برزنت متری در تهران می بایست به نمایندگی های فروش این پارچه مراجعه و نوع مورد نظر را تهیه نمود. این نمایندگی ها چندین برند را پشتیبانی نموده و بازاریابی و تبلیغات می کند. لذا با شناسایی مشتریان در مناطق مختلف این محصول را به آنان عرضه می کند. با کیفیت ترین برزنت با قیمت مناسب توسط نماینده ارائه و به سراسر کشور نیز عمده و رایگان ارسال می شود.

همچنین این مرکز با ارتباط مستقیمی که با تولید کننده دارد در مورد انواع برزنت و کاربرد آن نیز مشاوره داده و جهت ارائه بهترین نوع آن کمک خواهد نمود.

لیست قیمت عمده برزنت متری در شهرستان ها

لیست قیمت عمده برزنت متری در شهرستان هالیست قیمت عمده برزنت متری در شهرستان ها بر اساس جنس مواد اولیه و هزینه تولید متفاوت خواهد بود. مثلا قیمت برزنت متری در صورتی که جنس مواد اولیه آن کرباس باشد گرانتر و در صورتی که جنس مواد اولیه آن پنبه باشد ارزانتر خواهد بود.

برای اطلاع از لیست قیمت این محصولات می توان به نمایندگی های فروش و یا سایت های اینترنتی معتبر مراجعه نمود.

 خرید عمده و بدون واسطه آن ارزانتر و با صرفه اقتصادی بیشتری می باشد. 

انواع برزنت متری درجه یک در تهران

انواع برزنت متری درجه یک در تهرانانواع برزنت متری درجه یک در تهران در مراکز مختلف عرضه می شود. این پارچه بر اساس جنس و نوع کاربردی که دارند به دسته های مختلف تقسیم می شوند. که یک نوع آن پارچه برزنت شمعی است که به علت خشن و مقاوم بودن بیشترین کاربرد را دارد و ضد آب می باشد. این پارچه ها در انواع الیاف پلی استر و پنبه تولید می شوند. و در رنگ های سبز؛ قهوه ای و خاکی وارد بازار می شود. این محصول با نام های یک لا نخ و شش لا نخ معروف می باشد. 

تولید کننده برزنت متری بصورت عمده

تولید کننده برزنت متری  بصورت عمدهتولید کننده برزنت متری بصورت عمده و مستقیم آن را با قیمت ارزانتر در سراسر کشور عرضه می کند. بنابراین برزنت متری ارزان در انواع مختلف مدل و رنگ از تولیدی توزیع می شود. تولیدی های معروف و معتبر نیز این پارچه را با کیفیت بالا و استاندارد ملی یا بین المللی ارائه نموده و با استفاده از تجهیزات پیشرفته و مواد اولیه مرغوب آن را تولید و روانه بازار می کند. 

این تولید کنندگان به منظور توزیع راحت و عمده این محصول به صورت ۲۴ ساعته در هر مکان به مشتریان خود، اقدام به راه اندازی سایت های اینترنتی معتبر کرده اند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش با مسئول فروش در ارتباط باشید
سیامک فیروزی
ارتباط با مسئول فروش:
شماره موبایل: 09120507671
شماره فکس:02143850415
پست الکترونیکی: siamak.firouzi@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش انواع برزنت بصورت عمده

فروش انواع برزنت به صورت عمده یا خرده صورت می گیرد. برزنت، پارچه ای نسبتاً ضخیم، محکم و تا حدودی خشن است. همچنین ضد آب بوده؛ و به همین جهت برای تهیه لوازمی مثل