سدید باف
خانه / پارچه برزنت / فروش برزنت هلال احمر

فروش برزنت هلال احمر

فروش برزنت هلال احمر،به صورت عمده و خرده در بسیاری از مناطق ایران انجام می گیرد. برزنت هلال احمر یکی از پر مصرف ترین برزنت ها می باشد که این ارگان سالانه تعداد زیادی را درخواست می نماید. چادر های برزنتی هلال احمر در مواقعی مانند بلایای طبیعی که افراد بایستی در بیرو ن از خانه ساکن شوند بسیار مهم و حیاتی می باشند. با توجه به بحران های طبیعی سیل و زلزله در چند سال اخیر  استفاده از این چادر ها بیشتر شده  است. در ادامه شما را با ویژگی های این نوع برزنت بیشتر آشنا خواهیم کرد.

فروش برزنت

برزنت هلال احمر

اصولا برزنت پارچه ای ضخیم و ضدآب می باشد. این پارچه محکم ترین نوع پارچه در برابر عومل مختل از جمله باد و باران شدید،نورآفتاب،گرما و… می باشد. به طوری که نوع هایی نسوز و شد آب از آن تولید می شود.این پارچه در برابر شرایط مختلف جوی بسیار مقاوم می شود و پوسیده و خراب نمی گردد.

برزنت هلال احمر نوع بسیار مرغوبی می باشد  که بیشتر از رنگ سفید تولید می شود. این برزنت کاملا ضدآب بوده و به هیچ وجه آب را از خود عبور نمی دهد. برخی از ویژگی های برزنت هلال احمر را به اختصار نام می بریم.

  • کیفیت بالا
  • دوام و مقاومت بالا
  • ضد آب
  • نسوز
  • تولید در رنگ سفید
  • قیمت مناسب
  • و….

فروش برزنت هلال احمر

فروش برزنت هلال احمر،یکی از فعالیت های مهم سایت ما می باشد. شما می توانید برزنت هلال احمر با قیمت بسیار مناسب و در مقادیر نامحدود خریداری نمایید. تمام خرید و فروش های سایت ما به صورت مستقیم و بدون واسطه انجام می گیرد.

فروش برزنتمی توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره ی قیمت فروش برزنت هلال احمر با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.

لطفا از دیگر محصولات با کیفیت موجود در سایت ما در عرصه ی برزنت دیدن نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش با مسئول فروش در ارتباط باشید
سیامک فیروزی
ارتباط با مسئول فروش:
شماره موبایل: 09120507671
شماره فکس:02143850415
پست الکترونیکی: siamak.firouzi@gmail.com

مطلب پیشنهادی

چادر برزنتی

تولید کننده پارچه برزنت سبک چادر مسافرتی

پارچه برزنت سبک یک نوع از هزاران مدل متنوع پارچه است که غالبا مصارف ضد آب دارند.این نوع پارچه که از الیاف پنبه تهیه میشود بسیار سبک و منعطف بوده و شاید بتوان مه