سدید باف
خانه / پارچه برزنت کولر / فروش برزنت کولر آبی

فروش برزنت کولر آبی

فروش برزنت کولر آبی یکی از فعالیت هایی است که در ابتدا و یا انتهای فصل گرما با رونق همراه می شود. برزنت مورد استفاده  برای کولر آبی بیشتر زمان  شروع یا پایان استفاده از کولر به منظور سرویس دهی به ان استفاده میشود. این پارچه که شبیه پلاستیک می باشد آب،نور، و هوا را از خود عبور نمی دهد. و  وظیفه ی اصلی آن هدایت باد تولید شده توسط کولر به داخل کانال های خانه می باشد.

فروش برزنت

برزنت کولر آبی

برزنت نیز دارای ی چندین نوعی که دارای موارد مصرف خاصس دارد. برخی از نوع های برزنت برزنت نسوز و برزنت شمعی می باشد. برزنت نسوز برای درزگیری داکت ها ،آسترکاری سطوح داغ و…استفاده می شوذ.اما برزنت شمعی پارچه ی ضخیمی از پلی استر و پنیه تهیه شده اسیت. این برزنت دارای مقاومت بسیار بالایی است و بیشتر برای پوشاندن و محافظت کردن از وسایل انباری  موارد مشابه استفاده می شود. برخی از ویژگی های برزنت به شرح زیر می باشد.

  • ضدآب
  • قابل شست وشو
  • در برابر نور آفتاب پوسیده نمی شود.
  • جریان باد را از خود عبور نمی دهد.
  • تنوع رنگ
  • انعطاف پذیر
  • قیمت مناسب
  • و…

همانطور که مشاهده می نمایید با توجه به ویژگی های پارچه ی برزنت ،بهترین گزینه برای تهیه هدایتگر باد به داخل هوا این پارچه می باشد. زمانی که پرزنت کولر آبی را تهیه کردید. می توانید آن را به  وسیله ی چسب و پرچ،گیره ،پیچ و مهره و… به ورقه های گالوانیزه اطراف دهانه ی کولر وصل نمایید تا به عنوان یک هدایت کننده و لرزه گیر عمل مورد نظر را انجام دهد.
فروش برزنت
در سایت برزنتی انواع مختلفی از پارچه های مختلف مورد استفاده در صنعت های مختلف به فروش می رسد. که می توانید با کلیک بر روی نام هر کدام از آن ها اطلاعات مربوطه را مطالعه نمایید.

فروش برزنت کولر آبی

می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره ی فروش برزنت کولر آبی با ما تماس حاصل فرمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش با مسئول فروش در ارتباط باشید
سیامک فیروزی
ارتباط با مسئول فروش:
شماره موبایل: 09120507671
شماره فکس:02143850415
پست الکترونیکی: siamak.firouzi@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید برزنت کشی

مرکز خرید برزنت کشی کولر

برزنت کشی کولر یکی از برزنت های بسیار پرمصرف می باشد.این برزنت که در  فصل …