سدید باف
خانه / پارچه برزنت نانو / فروش عمده پارچه برزنت نانو سایبان

فروش عمده پارچه برزنت نانو سایبان

امروزه تولید پارچه برزنت نانو، با توجه به استقبال گسترده از آن در سراسر جهان، به میزان زیادی افزایش یافته است. فروش عمده این محصول با توجه به ویژگی های منحصر به فرد آن، در حال افزایش است. این محصول کاملا ضد آب و ضد رنگ پریدگی بوده و در رنگ های متنوع و طرح های بی نظیر تولید می‌شود. استفاده از پارچه برزنتی و یا الیاف نخی به عنوان پارچه سایبان، امروزه سطح بالایی از فروش را به خود اختصاص داده است.

فروش عمده پارچه برزنت نانو سایبان

آشنایی با نسل جدید پارچه برزنت نانو

آشنایی با نسل جدید پارچه برزنت نانو پارچه هایی که در سایبان ها مورد استفاده قرار می‌گیرند معمولاً در سه دسته طبقه بندی می شوند. پارچه های برزنتی نانو، پارچه های ترانزیتی نانو و پارچه های فلکسی از انواع این پارچه می باشند. پارچه های برزنتی که از الیاف نخی تشکیل می شوند، در طرح هایی بسیار زیبا و متنوع و با رنگ بندی های خاص به شکل گسترده در حال تولید و پخش می باشند.

از این نوع محصول بیشتر در سازه های کششی استفاده می شود و با توجه به ویژگی های خاص و کاربردهای فراوان، طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است. این نوع از پارچه سایه بان با توجه به موارد استفاده از آن دارای ضخامت و وزن های متفاوتی می باشد که سبب برتری آن نسبت به سایر محصولات شده است.

این نوع از پارچه در برابر عواملی مثل برف و باران بسیار مقاوم بوده و علاوه بر ضد آب بودن دارای خاصیت ضد رنگ‌پریدگی نیز می باشد. پارچه برزنت بسیار انعطاف پذیر و مستحکم بوده که معمولاً از نخ های پنبه ای تولید می شود و بنا به تقاضا می‌توان آن را در طرح ها و رنگ های مختلف تولید کرد.

یکی از کاربردی ترین نوع پارچه برزنتی، پارچه برزنتی شمعی میباشد که در مواردی همچون چادر محافظتی اتومبیل، مسقف سازی موقت باران، پوشش محافظتی در انبارها، ساخت آلاچیق، پوشش بالکن و پوشش استخر ها قابل استفاده است.

تولید پارچه برزنت نانو چادر ترانزیتی

تولید پارچه برزنت نانو چادر ترانزیتی امروزه تولید پارچه‌های برزنت ترانزیتی با حجم بالایی صورت می گیرد. از جمله موارد استفاده از این نوع منسوجات می تواند پوشش محافظتی در کامیون ها و تریلر های باربری باشد. نام دیگر این محصول مشمع کانتینری است که با توجه به مشمع کانتینری به کار رفته در آن، می تواند قیمت های متفاوتی داشته باشد.

با توجه به این که دغدغه اصلی ناوگان حمل و نقل، تحویل سالم محموله ها به مکان مورد نظر می باشد، کیفیت پارچه های برزنتی ترانزیتی از اهمیت بالایی برخوردار است و به صورت ضخیم و کاملاً مقاوم تولید می شوند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش با مسئول فروش در ارتباط باشید
سیامک فیروزی
ارتباط با مسئول فروش:
شماره موبایل: 09120507671
شماره فکس:02143850415
پست الکترونیکی: siamak.firouzi@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سفارش پارچه برزنت نانو کولر

پارچه برزنت کولر برای محافظت و صیانت از کولر ها در زیر آفتاب به کار برده می شود این پارچه دریجه کولر را به محیط مورد نظر هدایت می کند. پارچه مورد نظر یکی از محص