سدید باف
خانه / سديد باف / فروش ویژه پارچه برزنت

فروش ویژه پارچه برزنت

فروش استثنایی و ویژه پارچه برزنت مرغوب بصورت عمده در سراسر کشور. تضمین کمترین قیمت و بهترین کیفیت در بازار ایران در تمامی طرح ها و رنگ ها.
اگر به دنبال پارچه ای میگردید که بسیار مقاوم و ماندگار باشد و همچنین آب از الیاف آن عبور نکند، میتوانید از پارچه برزنت استفاده نمایید. کاربرد های فراوان پارچه برزنت در تولیدی های مختلف مانند تولیدی های پوشاک و کیف و کفش و همچنین چادر های مسافرتی و عشایری و استفاده بالای آن در صنایع نظامی باعث شده است کهپارچه برزنت یکی از کالاهایی باشد که فروش بسیار بالایی داشته باشد و تاجران پارچه استقبال زیادی از آن کنند. معمولا حجم معاملات پارچه های برزنتی بالاست و خیلی از مشتریان بدنبال مکانی هستند که پارچه برزنت را با قیمت پایین تری تهیه نمایند و بتوانند تخفیفاتی از خرید در حجم های بالاتر دریافت کنند. فروشندگان این نوع پارچه ها با علم به اینکه ممکن است واسطه ها باعث بالا رفتن قیمت پارچه برزنت شوند، همواره بدنبال نمایندگان فروش مستقیم پارچه های برزنتی هستند چون می دانند که علاوه بر خرید با قیمتی بسیار مناسب می توانند از تخفیف های ویژه نیز برخوردار گردند.

فروش پارچه برزنت

فروش پارچه برزنتی بصورت ویژه

یکی از مکان هایی که فروشندگان و مشتریان زیادی به آن اعتماد کرده اند و پارچه برزنتی مورد نیازشان را با رضایت کامل از آنجا تهیه می کنند، سایت بازار برزنت ایران است. در این سایت اطلاعات تماس مربوط به نمایندگان فروش مستقیم پارچه برزنتی در اختیار مشتریان قرار میگیرد که مشتریان با برقراری یک ارتباط ساده میتوانند مستقیما با نمایندگان فروش این محصول تماس بگیرند و معامله را انجام دهند و در صورت امکان از تخفیفات ویژه نیز استفاده نمایند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش با مسئول فروش در ارتباط باشید
سیامک فیروزی
ارتباط با مسئول فروش:
شماره موبایل: 09120507671
شماره فکس:02143850415
پست الکترونیکی: siamak.firouzi@gmail.com

مطلب پیشنهادی

لیست قیمت انواع برزنت

لیست قیمت انواع برزنت و هر آنچه راجع به پارچه برزنت لازم است بدانید

لیست قیمت انواع برزنت و هر آنچه راجع به پارچه برزنت لازم است بدانید قبل …