سدید باف
خانه / پارچه برزنت / فروش پارچه برزنت بصورت کلی و جزیی

فروش پارچه برزنت بصورت کلی و جزیی

پارچه برزنت یکی از انواع پارچه هایی است که کاربرد بسیار زیادی دارد مخصوصا مدل های ضد آب آن که نفوذ آب را به داخل به صفر می رسانند و برای چادرهای مسافرتی و زیرانداز ها بسیار کاربرد دارند. عموما قیمت فروش پارچه برزنت به دلیل مواد اولیه تشکیل دهنده آن بالا است به همین دلیل اکثر افرادی که خرید پارچه برزنت را انجام می دهند سعی می کنند از مکان هایی این خرید را انجام بدهید که فروش پارچه برزنت بصورت کلی و جزیی انجام بدهد تا بتوانند با قیمت مناسب تر خریدشان را انجام بدهند. خرید به صورت کلی این امکان را می دهد تا خریدار بتواند با قیمت مناسب تر خریدش را انجام بدهد.فروش پارچه برزنت بصورت کلی و جزیی

مراکز خرید عمده انواع پارچه برزنت در تهران

مراکز خرید عمده انواع پارچه برزنت در تهرانمراکز خرید عمده انواع پارچه برزنت در تهران بسیار زیاد هستند که خریداران می توانند با مراجعه به این مراکز خرید پارچه برزنت شیک را در طرح ها و رنگ های مختلف با قیمت مناسب انجام بدهند.

البته افرادی که تمایل به خرید حضوری نداشته باشند می توانند با مراجعه به سایت های مرجع این فروشگاه به صوت آنلاین خریدشان را انجام بدهند و درب منزل دریافت کنند. که این فقط برای خریداران ساکن تهران نیست و در هر شهری که ساکن باشید می توانید به راحتی به صورت اینترنتی خریدتان را انجام بدهید.

لیست قیمت انواع پارچه برزنت موجود در کشور

لیست قیمت انواع پارچه برزنت موجود در کشوربرای آن که بتوانید به لیست قیمت انواع پارچه برزنت موجود در کشور دست پیدا کنید می توانید به سایت فروشگاه سر بزنید و از آن جا قیمت پارچه برزنت مختلف را دریافت نمایید.

مدل های پارچه های برزنت بسیار زیاد هستند و با توجه به نیازتان می توانید هر کدام از آن طرح ها را که خواستید دریافت نمایید. همچنین هر وسیله ای که خواستید با کمک این پارچه ها بسازید تنها کافی است به فروشنده عکسش را نشان بدهید تا خودشان متراژ مورد نیاز از پارچه را به شما اعلام نمایند . 

مراکز پخش انواع پارچه برزنت

مراکز پخش انواع پارچه برزنتدر مراكز پخش انواع پارچه بزنت شما مى توانيد انواع مدل ها را با متنوع ترين رنگ ها و طرح ها پيدا و خريدارى نماييد.

همچنين به دليل اين كه اين مراكز پخش پارچه هاى برزنتى را در كل كشور انجام مى دهند و قيمت شان بسيار مناسب و اجناس شان از لحاظ رنگ بندي بسيار كامل مى باشد.

در صورت خريد اينترنتي از اين مراكز پخش خريد شما شامل تخفيف بسيار خوبي نيز مى شود.

دسته بندی انواع پارچه برزنت با توجه به کیفیت آنها

دسته بندی انواع پارچه برزنت با توجه به کیفیت آنهااگر بخواهیم دسته بندی انواع پارچه برزنت با توجه به کیفیت آن ها انجام بدهید به دسته بندی زیر باید اشاره بکنیم. 

  • پارچه برزنتی دارای بافت ضخیم و منسجم ( که این نوع بسیار سنگین است و برای رفت و آمد اندکی مشکل می باشد اما دوام بسیار بالایی دارد ) 
  • پارچه برزنتی دارای لطافت و با دوام ( این نوع پارچه یکی از پرفروش ترین نوه از پارچه های برزنتی است که دوام بسیار بالایی دارد)
جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش با مسئول فروش در ارتباط باشید
سیامک فیروزی
ارتباط با مسئول فروش:
شماره موبایل: 09120507671
شماره فکس:02143850415
پست الکترونیکی: siamak.firouzi@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید کننده پارچه برزنت سبک چادر مسافرتی

پارچه برزنت سبک یک نوع از هزاران مدل متنوع پارچه است که غالبا مصارف ضد آب دارند.این نوع پارچه که از الیاف پنبه تهیه میشود بسیار سبک و منعطف بوده و شاید بتوان مه