سدید باف
خانه / پارچه برزنت ترانزیتی / فروش پارچه برزنت کانتینری

فروش پارچه برزنت کانتینری

همواره محافظت از محتویات بار تریلرها و کامیونها و همچنین تحویل صحیح و سالم محموله، دغدغه اصلی و به عبارتی مسئولیت اساسی ناوگان حمل و نقل می باشد. لذا استفاده از پوشش مناسب به جهت محافظت از کالا، میتواند راحتی خاطر رانندگان پرتلاش و مسئولیت پذیر را بدنبال داشته و این ناوگان عظیم حمل و نقل را در رسیدن به اهداف خود و تحویل بی عیب و نقص کالا به صاحب آن یاری رساند.
در اینجا قصد داریم از جنبه های مختلف پوشش مناسب را معرفی نمایید.از آنجا که سبکی و همچنین حجم کم این پوشش بسیار حائز اهمیت میباشد لذا به نظر میرسد در بسیاری از موارد استفاده از پارچه های برزنتی گزینه مناسبی برای حل این مشکل باشند.پارچه های برزنتی که بتوان بعنوان پوشش کالا جهت استفاده در ناوگان حمل و نقل بکار برد به دو دسته کلی تقسیم می شوند.برزنت موادی که به برزنتهای سه لا شش لا مشهور هستند و دیگری برزنتهای کانتینری که برزنتهای ترانزیتی و یا مشمایی نیز نامهای دیگر این نوع برزنت می باشند که در عرف به آن مشهور هستند.
برزنتهای موادی بخاطر نوع بافت پارچه، از استحکام بیشتری برخوردارند و از طرفی تنوع رنگی محدودی دارند.برزنتهای کانتینری بخاطر تنوع رنگی زیاد و همچنین خاصیت کاملا ضد آب بودن آن، جایگاه بهتری نزد رانندگان تریلرها دارند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش با مسئول فروش در ارتباط باشید
سیامک فیروزی
ارتباط با مسئول فروش:
شماره موبایل: 09120507671
شماره فکس:02143850415
پست الکترونیکی: siamak.firouzi@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کارخانه انواع پارچه برزنت چادر ترانزیتی

یکی از انواع پارچه های تولید شده که به نام پارچه برزنت ترانزیتی شناخته شده است کاربرد بالای در زندگی روز مره دارد و در کارخانه انواع  پارچه برزنت چادر تران