سدید باف
خانه / پارچه برزنت شمعی / قیمت انواع برزنت شمعی

قیمت انواع برزنت شمعی

برزنت شمعی یکی از برزنت های بسیار پر مصرف می باشد . این برزنت که به طور کل به ضد آب بودن و نسوز بودن مشهور می باشد،یکی از پرمصرف ترین نوع های برزنت در ایران و تمام جهان می باشد.در ادامه شما را با این محصول بیشتر آشنا می نماییم.

برزنت شمعی

برزنت شمعی

برزنت شمعی به برزنت ترانزیتی،کانتینری،تریلی نیز مشهور می باشد. چرا که معمولا برای ورود باران و انواع میکروب ها و… به بار ماشین های حمل بار سنگین استفاده می شود. برزنت شمعی با مشمع به عنوان روکش بر روی جعبه ی فلزی که در پشت ماشین های حمل بار کخ کانتینر نام دارد کشیده می شود. این برزنت با کیفیت به طور کامل و بسیار مناسب از بار ها محافظت می نماید. برخی از ویژگی های برزنت شمعی را نام می بریم.

  • مقاومت بسیار بالا
  • ضد آب(به هیچ وجه آب را از خود عبور نمی دهد.)
  • نسوز(در برابر نور داغ آفتاب و در محیط های گرم پوسیده و ذوب نمی شود.)
  • در عرض های ۲ و ۳ متر تولید می گردد.
  • دارای گرماژ های ۷۵۰ و…
  • کیفیت عالی
  • قیمت مناسب
  • و…

برای تولید برزنت های مشمع و سایر برزنت ها از الیاف مصنوعی نیز استفاده می شود. الیاف بسیار با کیفیت که باعث ایجاد پارچه ای بسیار با کیفیت و قیمت بسیار مناسبی می شوند.

کیفیت برزنت بسیار مهم می باشد. برزنت ها با توجه به  مقاومتی که دارند انتظار می رود کیفیت بالایی داشته باشند. یکی از مهم ترین موارد در کیفیت برزنت ها فرم پذیری آن ها می باشد. برنخی پارچه های بی کیفیت به راحتی فرم دلخواه را نمی گیرند و بافتی سفت و خشن دارند. اما برزنت هایی که در سایت ما عرضه می شوند مهم ترین استاندارد های مورد نظر مصرف کننده را  دارا می باشند.

قیمت انواع برزنت شمعی

می توانید جهت اطلاع از قیمت وانواع برزنت شمعی با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید. ما انواع برزنت های اصل و با کیفیت را با قیمت بسیار مناسب در تمام ایران عرضه می نمایید. شما می توانید انواع برزنت ها را به صورت عمده و خرده و از طریق سایت ما تهیه نمایید.

برزنت شمعی

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش با مسئول فروش در ارتباط باشید
سیامک فیروزی
ارتباط با مسئول فروش:
شماره موبایل: 09120507671
شماره فکس:02143850415
پست الکترونیکی: siamak.firouzi@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت پارچه برزنتی شمعی لباس متری

پارچه برزنتی شمعی: این پارچه ها باتوجه به جنس آنها و کاربردشان انواع مختلفی دارند. بیشتر از این پارچه ها بدلیل جنس آنها در تولید کاور و چادر استفاده می شود. پار