سدید باف
خانه / سديد باف / قیمت برزنت استخری

قیمت برزنت استخری

قیمت برزنت استخری با توجه به کیفیت و نوع آن متفاوت می باشد. برزنت استخری همان برزنت ضخیم و ضد آب می باش که باید با بالاترین کیفیت ممکن تولید گردد تا از عدم نفوذ آب از بافت های آن مطمن بود.

قیمت برزنت

برزنت استخری

این پارچه برای تولید استخر های آبی کوچک استفاده می گردد. اما نام استخری آن بیشتر به منظور ضد آب بودن ان به کار می رود. این پارچه هیچ وقت آب را از خود عبور نمی دهد و مصارف بسیار بالایی دارد. برزنت ها با توجه به نوع آن ها و مقدار الیاف طبیعی که دارند دارای کفیت ها و قیمت های متفاوتی می باشند. که شما می توانید با توجه به نیازتان نوع خاصی از آن ها را امتخاب نمایید. اصولا برزنت کارایی بالایی دارد که برخی از آن ها را بیان می نماییم.

  • برای تولید چادر های مسافرتی
  • تولید چادر های مورد نیاز ارگان ها
  • برزنت دریچه کولر برای هدایت هوای تولید شده به داخل کانال های خانه.
  • تولید استخر های کوچک قابل حمل
  • جهت محافظت از وسایل مهم داخل انبار
  • تولید ساک های حمل وسایل مهم
  • تهیه ی لباس های ضدآب برای باغبانان
  • و…

برزنت ها با عرض های یک و دو متری با گرماژ های ۲۲۰ الی ۷۲۰ گرمی تولید می گردند. این پارچه در نوع های یک لا نخ و شش لا نخ تولید میگردد.

برزنت پارچه ضخیم و بسیار مقاومی است که در برابر نور مستقیم آفتاب،باد و آب پوشیده و خراب نمی شود. نوع نسوز رزنت برای استفاده جهت پوشش وسایل داغ استفاده می شود که دچار سوختیگ و یا ذوب شدن نمی گردد.

قیمت برزنت

قیمت برزنت استخری

می توانید جهت اطلاع از قیمت برزنت استخری و سایر پارچه  های موجود در همین سایت ،با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید. درسایت ما فعالیت های زیادی در عرصه ی انواع پارچه ها انجام داده می شود. می توانید از دیگر فعالیت های ما دیدن نمایید. جهت نمایش اطلاعات هر کدام بر روی نام آن ها کلیک نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش با مسئول فروش در ارتباط باشید
سیامک فیروزی
ارتباط با مسئول فروش:
شماره موبایل: 09120507671
شماره فکس:02143850415
پست الکترونیکی: siamak.firouzi@gmail.com

مطلب پیشنهادی

لیست قیمت انواع برزنت

لیست قیمت انواع برزنت و هر آنچه راجع به پارچه برزنت لازم است بدانید

لیست قیمت انواع برزنت و هر آنچه راجع به پارچه برزنت لازم است بدانید قبل …