سدید باف
خانه / پارچه برزنت ترانزیتی / قیمت برزنت ترانزیتی در بازار

قیمت برزنت ترانزیتی در بازار

برزنت ترانزیتی یکی از برزنت های  پر مصرف در ایران  و جهان می باشد. باید بگوییم که استفاده ی حساس و مهمی که از این برزنت می  شود،طلب می کند که کیفیت بالایی را داشته باشد.با ما همراه شوید تا شما را با این برزنت و قیمت آن بیشتر آشنا نماییم.

برزنت ترانزیتی

برزنت ترانزیتی

برزنت ترانزیتی با نام های زیادی شناخته شده است مانند برزنت شمعی ،تریلی ،کامیون و…. ترانزیت ها ماشین های بزرگ حمل بار می باشند. که در پشت آن ها برای حمل بار ها از جعبه های بزرگ فلزی به نام کانتینر استفاده می شود. از برزنت ها برای روکش این کانتینر ها استفاده می شود تا مانع از ورود آب،گردو خاک و انواع باکتری و میکروب ها و… به داخل بار آن ها شود.برزنت ترانزیتی کاملا ضد آب و نسوز می باشد به این معنا که آب و باد را به هیچ وجه ار خود عبور نمی دهد و در برابر  تابش مستقیم نور آفتاب بسیار مقاوم می باشد و به هیچ وجه دچار پوسیدگی نمی شود.

در تولید برزنت ها از پلی استر ویسکوز،پنبه  و مواد اولیه ی دیگری استفاده می شود. برزنت ها برای مصارف زیادی مورد استفاده قرار می گیرند. بعضی از این برزنت ها نازک می باشند و برای  مصارفی مانند تولید چادر های مسافرتی مورد استفاده قرار می گیرند. بعضی نیز ضخیم هستند و همانند برزنت ترانزیتی ضخیم تر هستند و  می طلبد که از مقاومت بالایی برخوردار باشند تا قابلیت محافظت از بار را داشته باشند. نام برخی دیگر از نوع های برزنت را ذکر می نماییم.

  • برزنت برنو
  • برزنت چادر
  • برزنت کولر آب
  • برزنت استخری
  • برزنت لباس کار
  • برزنت نسوز
  • برزنت ضد آب
  • و…

قیمت برزنت ترانزیتی در بازار

می توانید جهت اطلاع از قیمت برزنت ترانزیتی در بازار با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید. ما به شما بهترین و با کیفیت ترین برزنت ها را با قیمت بسیار نازل عرضه می نماییم.

لطفا از دیگر فعالیت ها و برزنت های سایت های ما دیدن فرمایید.

برزنت ترانزیتی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش با مسئول فروش در ارتباط باشید
سیامک فیروزی
ارتباط با مسئول فروش:
شماره موبایل: 09120507671
شماره فکس:02143850415
پست الکترونیکی: siamak.firouzi@gmail.com

مطلب پیشنهادی

کارخانه انواع پارچه برزنت چادر ترانزیتی

یکی از انواع پارچه های تولید شده که به نام پارچه برزنت ترانزیتی شناخته شده است کاربرد بالای در زندگی روز مره دارد و در کارخانه انواع  پارچه برزنت چادر تران