سدید باف
خانه / پارچه برزنت کولر / قیمت برزنت کولر آبی

قیمت برزنت کولر آبی

قیمت برزنت کولر آبی را می توانید از مشاوران خوب سایت ما بپرسید.

اگر سیستم سرمایشی شا از نوع کولر های آبی می باشد حتما می دانید که هر سال قبل از روشن کردن مجدد آن ها باید سرویس دهی شوند و سلامت قطعات را مد نظر بگیرید. برزنت کولر آبی نیز یکی از وسایل جانبی کولر می باشد که بیشتر برای هدایت هوای خنک تولید شده توسط کولر به داخل کانال های خانه استفاده می شود. این پارچه قوی و محکم می باشد و هوای و آب را از خود عبور نمی دهد.برای عوض کردن این پارچه باید نکات مهم و ملزم را مورد نظر بگیرید.

قیمت برزنت

نکات لازم جهت عوض کردن برزنت کولر آبی

باید اندازه ی کلور را بدانید که اندازه ی ان درون دفترچه راهنما نوشته شده است.یکی دیگر از مهم ترین آپشن ها توجه به متریال برزنت می باشد که بر روی آن نوشته شده است. چرا که برخی برزنت ها که برای نواحی آفتابی تولید می شوند ضخامتی بیشتر از حد معمول دارند . چپس دقت کنید برزنتی متناسب با محل سکونتتان خریداری نمایید.هنگام تعویض برزنت دقت و حوصله به خرج دهید تا برزنت به طور کامل متص شود و بعدا” جدا نگردد.برزنت را می توانید به ابزار و روش های مختلف متصل نمایید که نام برخی از آن ها را در زیر ذکر می نماییم.

  • اتصال برزنت با پیچ و مهره
  • اتصال برزنت با تسمه ی پلاستیکی
  • اتصال برزنت با گیره های مخصوص
  • اتصال برزنت با پرچ و چسب
  • و…

قیمت برزنت کولر آبی

قیمت برزنت کولر آبی بسته به سایز کولر و نوع ان متفاوت می باشد. می توانید جهت اطلاعات و خرید این محصول می توانید از طریق کارشناسان فروش ما  اقدام نمایید.

قیمت برزنت

در سایت ما محصولات با کیفیت و متنوع دیگر از این نوع تجهیزات عرضه می گردد . بر روی لینک های زیر کلیک نمایید تا اطلاعات مربوط به هر کدام را مشاهده نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش با مسئول فروش در ارتباط باشید
سیامک فیروزی
ارتباط با مسئول فروش:
شماره موبایل: 09120507671
شماره فکس:02143850415
پست الکترونیکی: siamak.firouzi@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید برزنت کشی

مرکز خرید برزنت کشی کولر

برزنت کشی کولر یکی از برزنت های بسیار پرمصرف می باشد.این برزنت که در  فصل …