سدید باف
خانه / چادر مسافرتی برزنتی / قیمت چادر برزنتی مسافرتی کوچک

قیمت چادر برزنتی مسافرتی کوچک

قیمت چادر برزنتی مسافرتی کوچک

چادر برزنتی مسافرتی برای افرادی که اکثر روزهای تعطیل خود را همراه با خانواده یا دوستان به تفریح می روند بسیار مناسب است. چادرهای مسافرتی این امکان رابرایتان فراهم می کند تا بعد از یک فعالیت طولانی بتوانید در یک فضای آرام و امن خود و اطرافیانتان، مکان مناسبی فراهم نمایید. گاهی اوقات ما در خرید چادر این اشتباه را می کنیم و فقط به تعداد اعضای خانواده خود چادرهای مسافرتی را خریداری می نماییم . لازم است بدانید که علاوه بر افرادی که در چادر مستقر می باشند، وسایلی لازم برای سفر را باید در چادر جای دهیم بنابراین هنگام خرید کردن چادر باید علاوه بر تعداد واقعی خانواده یک یا دونفر را بیشتر در نظر بگیرید و سایز بهتری را تهیه نمایید.چادرهای برزنتی دارای خاصیت ضد آب می باشند و همین امر سبب شده که حتی اگر در جای خیسی قرار داشته باشید هیچ مشکلی پیش نیاید.

قیمت چادر برزنتی مسافرتی کوچک

انواع چادرهای برزنتی مسافرتی:

  • چادرهای تونلی
  • چادرهای گنبدی شکل
  • چادرهای ژئودسیک
  • چادرهای فنریچادرهای عصایی
  • چادرهای اتوماتیک
  • چادرهای خط الراسی
  • چادرهای هرمی
  • و…

چادر هرمی pyramid tent:چادرهای تک ستون که بر پایه مدل تپی یا همان چادر سرخپوستی ساخته شده اند، اغلب از مدل های پرطرفدار محسوب می شوند. به همین دلیل اکثر تولیدکنندگان، در سال های اخیر به نوعی از این طرح در تولیدات خود استفاده کرده اند. چادر هرمی گرچه از بیرون بسیار زیبا و جذاب است، اما اکثر آن ها تک لایه اند و برای استفاده در هوای مطلوب کاربرد دارند. البته استثناء هایی هم وجود دارد. مثلا چادر صد در صد کتان انگلیسی که توسط دیده بانی و راهنما های انگلیسی استفاده می شد، می تواند تقریبا هر چیزی که آب و هوای انگلیس بر آن فرود می آورد را تحمل کند.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش با مسئول فروش در ارتباط باشید
سیامک فیروزی
ارتباط با مسئول فروش:
شماره موبایل: 09120507671
شماره فکس:02143850415
پست الکترونیکی: siamak.firouzi@gmail.com

مطلب پیشنهادی

چادر برزنتی بزرگ

مراکز خرید چادر برزنتی مسافرتی در پایتخت

خرید چادر برزنتی مسافرتی در پایتخت و دیگر شهرهای کشور انجام می شود. این محصول بهترین گزینه برای استفاده در هر شرایط آب و هوایی می باشد چرا که از مقاومت بالایی ب