سدید باف
خانه / پارچه برزنت ضد آب / لیست خرید پارچه برزنت ضد آب بصورت کلی

لیست خرید پارچه برزنت ضد آب بصورت کلی

مشتریانی که به خرید پارچه برزنت ضد آب اقدام می کنند، معمولا مواردی را همچون ضخامت پارچه و نوع بافت آن دقت می کنند. این نوع پارچه ها برای دوخت انواع محصولات استفاده می شود. ممکن است هر خریدار لیست خرید پارچه برزنت ضد آب را بصورت کلی تهیه نماید و قیمت آن ها را از فروشنده بپرسد. برای خرید برزنت ضد آب قیمت استثنایی بهتر است به فروشنده عمده آن مراجعه کنید. 

لیست خرید پارچه برزنت ضد آب بصورت کلی

مراکز تولید انواع برزنت ضد آب در تهران

مراکز تولید انواع برزنت ضد آب در تهراندر تهران مراکز خاصی وجود دارند که به تولید انواع پارچه های برزنت ضد آب مشغول می باشند. برزنت ضد آب فروش فوق العاده ای داشته که آن هم به دلیل ویژگی های مناسبش می باشد. از جمله بهترین ویژگی های این نوع پارچه ها، استقامت زیاد در برابر نور آفتاب است. همچنین انعطاف پذیری خوب آن باعث شده که برای دوخت روکش مناسب باشد. این نوع پارچه ها یکی از اولین پارچه های ضد آب بوده و کاربرد زیادی در جهان امروزی دارند. 

فروش عمده انواع پارچه برزنتی ضد آب

فروش عمده انواع پارچه برزنتی ضد آبپارچه های برزنتی ضد آب در سطح کشور برای تولید انواع محصولات استفاده می شود. بافت ضخیم و مناسب این نوع پارچه ها، مورد توجه مشتریان است این پارچه های ضد آب توسط نمایندگی ها به صورت عمده به فروش می رسد. در بازار می توانید رنگ های متنوعی را در ضخامت متفاوت مشاهده کنید. قیمت فروش هر نوع از آن ها متفاوت است.

استفاده از این محصول در کشور ما و کشورهای خارجی بسیار گسترش یافته است. برای دریافت لیست قیمت فروش عمده، می توانید به صورت حضوری یا تلفنی اقدام کنید. 

قیمت عمده برزنت ضد آب

قیمت عمده برزنت ضد آب قیمت عمده برزنت ضد آب با قیمت جزئی آن شامل تفاوت هایی است. توزیع برزنت ضد آب به قیمت عمده انجام می گیرد. خرید به صورت مستقیم باعث می شود که هزینه ها کمتر شوند. کارخانه های تولید برزنت ضد آب، روزانه حجم عمده ای از این محصول را با قیمت کارخانه وارد بازار می کنند. جهت استعلام قیمت انواع برزنت ها می توانید به نمایندگی فروش مراجعه کنید. این پارچه ها دارای ضخامت بسیار مناسب و مستحکم می باشند.

انواع پارچه برزنت ضد آب درجه یک

انواع پارچه برزنت ضد آب درجه یک انواع برزنت ضد اب در کیفیت های درجه یک را در این سایت جستجو کنید. این محصولات درجه یک از پرفروش ترین نوع پارچه ها هستند که از آن ها استفاده های مختلفی می شود. از جمله کاربردهای پارچه های برزنتی ضد آب می توان موارد زیر را نام برد:

  • دوخت چادر
  • روکش صندلی 
  • انواع کیف و کفش
  • داربست 

اکثرا از این نوع پارچه ها به عنوان سایبان در فصول سرما و بارندگی استفاده می شود زیرا ضد آب هستند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش با مسئول فروش در ارتباط باشید
سیامک فیروزی
ارتباط با مسئول فروش:
شماره موبایل: 09120507671
شماره فکس:02143850415
پست الکترونیکی: siamak.firouzi@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید پارچه برزنت ضد آب کیفی ضخيم

انواع مختلف پارچه ها را برای دوخت کیف ها در مدل ها و جنس های مختلف استفاده می‌کنند که در این میان پارچه برزنت کیفی به دلیل ویژگی های منحصر به فردی که دارد بسیار