سدید باف
خانه / پارچه برزنت / لیست قیمت فروش پارچه های برزنت مقاوم

لیست قیمت فروش پارچه های برزنت مقاوم

پارچه های برزنت نوعی از پارچه ی مخصوص است که به دلیل خاصیت به خصوصی که دارد در موارد مختلف و تخصصی استفاده می شود. مثلا به دلیل ضد آب بودن جهت تولید روکش خودرو استفاده می شود. لذا این پارچه در چندین رنگ و انواع مختلف تولید شده و در بازار خرید و فروش می شود. فروش پارچه های برزنت در مراکز فروش توسط پارچه فروشی ها عرضه می شود. 

لیست قیمت فروش پارچه های برزنت  مقاوم

خرید پارچه های برزنت درجه یک

خرید پارچه  های برزنت  درجه یکجهت خرید پارچه برزنت درجه یک می توان به فروشگاه های این پارچه مراجعه نمود و نوع مورد نظر خود را تهیه کرد. برزنت مستحکم و مقاوم در این مراکز در انواع مختلف ارائه می شود.

همچنین مراکز فروش عمده و خرده این محصول متفاوت است و هر کدام به صورت متمرکز و پراکنده در سطح شهر این محصول را به فروش می رسانند. خرید از فروشگاه های متمرکز به دلیل عرضه بالا؛ مزیتی دارد. مثلا به دلیل ارائه انواع متنوع برند؛ رنگ با قیمت های مختلف می توان بهترین خرید را انجام داد.

قیمت عمده پارچه های برزنت مدرن

قیمت عمده پارچه های برزنت مدرنقیمت عمده پارچه های برزنت مدرن در بازار از قیمت خرده آن ارزانتر می باشد. لذا در صورتی که فروشنده آن را تیراژ بالا و بدون واسطه خریداری کند بسیار پر سود و ارزان خواهد بود.

همچنین قیمت این محصول براساس کیفیت؛ برند؛ هزینه تولید و دیگر موارد متفاوت می باشد. تولید کننده نیز خود تعیین کننده قیمت است و براساس موارد فرق و نرخ مصوب دولت قیمت را تعیین خواهد نمود. در حال حاضر نیز قیمت پارچه های برزنت به علت نوسانات بازار در حال کم و زیاد شدن و بنابراین متغیر می باشد.

برای مطلع شدن سریع و راحت قیمت این محصول می توان از طریق سایت های اینترنتی و نمایندگی های فروش اقدام نمود.

کارخانه تولید پارچه های برزنت در کشور

کارخانه تولید پارچه های برزنت در کشورکارخانه تولید پارچه های برزنت در کشور مدل های مختلف این پارچه را تولید می کند.

 انواع پارچه های برزنت در این کارخانجات با استفاده از نیروی مجرب و تجهیزات بروز و پیشرفته تولید شده و در سراسر کشور عرضه می شوند. همچنین برندهای معتبر آن دارای استاندارد ملی و بین المللی بوده و جهت کاربرد های مختلف با خاصیت های متفاوت ارائه می شوند. 

فروش عمده انواع پارچه های برزنتی

فروش عمده انواع پارچه های برزنتی فروش عمده انواع پارچه های برزنتی مراکز مختلفی هستند. یکی از این مراکز بعد از خود تولید کننده؛ شرکت های پخش و تجاری است که این محصول را عمده از تولیدی ها با قیمت کم خریداری می کنند و با قیمت بالاتر و کسب سود بیشتر در بازار بازاریابی نموده و به فروش می رسانند.

خرید عمده برزنت ارزان تر از خرده آن است و توسط سایت های اینترنتی معتبری که در این زمینه فعالیت دارند، نیز عرضه می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش با مسئول فروش در ارتباط باشید
سیامک فیروزی
ارتباط با مسئول فروش:
شماره موبایل: 09120507671
شماره فکس:02143850415
پست الکترونیکی: siamak.firouzi@gmail.com

مطلب پیشنهادی

چادر برزنتی

تولید کننده پارچه برزنت سبک چادر مسافرتی

پارچه برزنت سبک یک نوع از هزاران مدل متنوع پارچه است که غالبا مصارف ضد آب دارند.این نوع پارچه که از الیاف پنبه تهیه میشود بسیار سبک و منعطف بوده و شاید بتوان مه