سدید باف
خانه / پارچه برزنت کولر / مرکز خرید برزنت کشی کولر

مرکز خرید برزنت کشی کولر

برزنت کشی کولر یکی از برزنت های بسیار پرمصرف می باشد.این برزنت که در  فصل گرما روی بورس فروش قرار دارد با کیفیت های مختلفی تولید و روانه ی بازار می گردد. اگر به دنبال خرید برزنت کشی کولر با کیفیت و مناسب می باشید حتما با سایت های فروش برزنت  ما همراه شوید.

خرید برزنت کشی کولر
مرکز خرید برزنت کشی کولر

برزنت کشی کولر

برزنت کشی کولر،در نوع های مختلفی تولید و عرضه می شود.این برزنت ها برای هدایت هوای تولید شده توسط  کولر به داخل کانال های تعبیه شده در  داخل خانه استفاده می شود. در لبه های برزنت کش هایی دوخته شده است تا برزنت به راحتی وبه طور کامل بر روی دریچه ی کولر و کانال کولر نصب شود. با توجه به این که کولر ها همیشه در محیط های باز و در معرض آفتاب و … قرار می گیرند ،پس برزنت ها باید از مقاومت بسیار بالا در برابر عوامل مختلف جوی و … داشته باشد.

برخی از ویژگی های این پارچه به شرح زیر می باشند.

  • مقاوم در برابر (ذوب شدن و ی…)نور داغ آفتاب
  • مقاوم در برابر(عدم پوسیدگی) باران های احتمالی آب و …
  • قیمت مناسب
  • خاصیت ارتجاعی و حالت پذیری بالا
  • و….

برزنت ها الیاف مصنوعی می باشند که با پلی استر ویسکوز،پنبه و… ترکیب می شوند. ترکیب این الیاف باعث به وجود آمدن پارچه ای بسیار با کیفیت و مقاوم می شود که از قیمت بسیار نازلی نیز برخوردار می باشند.

خرید برزنت کشی
خرید برزنت کشی کولر

مرکز برزنت کشی کولر

می توانید جهت ارتباط با مرکز خرید برزنت کشی کولربا مشاورین ما تماس حاصل فرمایید. ما به شما انواع برزنت های اصل و با کیفیت را به صورت عمده و خرده عرضه می نماییم.شما می توانید انواع برزنت ها  اعم از برزنت کشی کولر،برزنت ترانزیتی ،برزنت چادر و…را به صورت مستقیم و بی واسطه از طریق مشاورین سایت ما خریداری نمایید.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش با مسئول فروش در ارتباط باشید
سیامک فیروزی
ارتباط با مسئول فروش:
شماره موبایل: 09120507671
شماره فکس:02143850415
پست الکترونیکی: siamak.firouzi@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت فروش برزنت کانال کولر

برزنت کانال کولر  یکی از پر فروش ترین نوع های برزنت  در فصل گرما می …