سدید باف
خانه / پارچه برزنت / مرکز پخش خرده چادر برزنت کامیون

مرکز پخش خرده چادر برزنت کامیون

مرکز پخش خرده چادر برزنت کامیون

چادر برزنت یکی از ضروریات کار برای افرادی است که دارای ماشین های باری می باشند. همانطور که می دانیم این افراد ممکن است زمان خیلی زیادی را در جاده ها سپری کنند برخی از بارها ممکن است دوهفته طول بکشد تا به مقصد برسد. حال فکرش را بکنید که ایمنی لازم را برای محافظت از وسایل و بارتان در نظر نگرفته اید و اتفاقی رخ دهد. بنظر شما چه اتفاقی خواهد افتاد؟ علاوه بر خسارتی که به وسایل می زنید دیگر نمی توانید جبران این کار را بدهید، اما اگر چادری مناسب با اندازه ی ماشینتان تهیه نمایید می توانید جلوی حوادث اتفاقی را بگیرید.

ویزگی چادرهای برزنت کامیون:

  • این چادر ها بسیار مستحکم و قوی می باشند.
  • در صورت آسیب دیدگی قابل تعمیر می باشند.
  • جنس این پارچه از پلی استر است.
  • نوع این چادر از پارچه های برزنتی می باشد.
  • تقریبا تمامی ویژگی های پارچه برزنت را شامل می شود.
  • قیمت آن مناسب است.
  • در موارد دیگری نیز کاربرد دارد.
  • در رنگ های مختلف نیز تولید می گردد.

چادر برزنت بدلیل اینکه از نوع پارچه های برزنت می باشند بسیار مقاوم هستند. این چادر ها همانند برزنت در مقابل آتش، آب، سرما، گرما و تمامی عوامل طبیعی و شیمیایی مقاوم بوده و شما باخیال راحت می توانید از این پارچه استفاده نمایید و بدون داشتن کمترین دلهره ای بار خود را سالم به مقصد برسانید. طی تحقیقاتی که انجام گرفته است این چادرها در برابر فشار ۱۰۰۰ میلی متری آب بسیار بادوام بوده است. همین امر سبب شده که رانندگان در فصل هایی که بسیار سرد است و بارندگی بسیاری وجود دارد بازهم از این چادرها استفاده کنند، زیرا جلوی نشتی آب را به داخل وسایل می گیرد و مانع از کپک زدگی و خرابی وسایل می شود.

مرکز پخش خرده چادر برزنت کامیون

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش با مسئول فروش در ارتباط باشید
سیامک فیروزی
ارتباط با مسئول فروش:
شماره موبایل: 09120507671
شماره فکس:02143850415
پست الکترونیکی: siamak.firouzi@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید کننده پارچه برزنت سبک چادر مسافرتی

پارچه برزنت سبک یک نوع از هزاران مدل متنوع پارچه است که غالبا مصارف ضد آب دارند.این نوع پارچه که از الیاف پنبه تهیه میشود بسیار سبک و منعطف بوده و شاید بتوان مه