سدید باف
خانه / پارچه برزنت / مرکز پخش مستقیم چادر کامیون

مرکز پخش مستقیم چادر کامیون

مرکز پخش مستقیم چادر کامیون

چادر کامیون برای انواع ماشین های باری و کامیونی بسیار مناسب می باشد و باعث می شود به بهترین شکل ممکن، از وسایل و بار مورد نظر حفاظت کند. جنس این چادر ها از پلی استر می باشد و دارای مقاومت بسیار بالایی است. در ایران این نوع چادرها با رنگ های مختلفی از جمله سبز و خاکستری تولید و به بازار عرضه می گردد. لازم به ذکر است که این چادر بسیار با کیفیت بوده و دارای قیمت مناسبی می باشد و شما عزیزان که دارای ماشین های باری می باشید می توانید از طریق این سایت نوع دلخواه خود را خریداری نمایید.

مرکز پخش مستقیم چادر کامیون

ویژگی های چادر کامیون:

  • در اندازه های مورد نظر تولید گردد.
  • ضد آب باشد.
  • ضد باکتری باشد.
  • در تمام فصول قابل استفاده باشد.
  • در برابرا عوامل محیطی و طبیعی بسیار محکم باشد.
  • در صورت خرابی قابل تعمیر باشد.

مرکز پخش مستقیم چادر کامیون

چادرهای کامیون از نوع پارچه های برزنت می باشند و همانطور که پارچه برزنت نسوز بوده و خاصیت خود خاموش شونده دارد این چادر نیز دارای این خاصیت می باشد و شما می توانید با خیال راحت هفته ها در مسیرهای مختلف با شرایط آب و هوای مختلف رانندگی کنید و مشکلی برایتان پیش نیاید. لازم به ذکر است که پارچه ای برزنتی بارها در آزمایشگاه مورد آزمایش قرار گرفته و نسبت به هوای بسیار سرد یا بسیار گرم مقاومت چشم گیری از خود نشان داده است. این پارچه می تواند در برابر برف و بوران، یخبندان و دیگر شرایط آب و هوایی از وسایل داخل ماشین بخوبی نگه داری کند به نحوی که هیچ یک از وسایل پوسیده نشود و کپک نزند.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش با مسئول فروش در ارتباط باشید
سیامک فیروزی
ارتباط با مسئول فروش:
شماره موبایل: 09120507671
شماره فکس:02143850415
پست الکترونیکی: siamak.firouzi@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید کننده پارچه برزنت سبک چادر مسافرتی

پارچه برزنت سبک یک نوع از هزاران مدل متنوع پارچه است که غالبا مصارف ضد آب دارند.این نوع پارچه که از الیاف پنبه تهیه میشود بسیار سبک و منعطف بوده و شاید بتوان مه