سدید باف
خانه / چادر مسافرتی برزنتی / مرکز پخش چادر برزنتی مسافرتی

مرکز پخش چادر برزنتی مسافرتی

مرکز پخش چادر برزنتی مسافرتی

چادر برزنتی مسافرتی همانطور که معرفی می گردد از پارچه ی با کیفیت ومناسب برزنت تولید گردید. جنس برزنت برای تولید این نوع چادرها بسیار مناسب است زیرا این نوع پارچه دارای خاصیت ضد آب است و این نوع چادرها دارای مقاومت در عوامل محیطی متفاوت بوده و می توان در ساخت داخل چادر و یا رویه ی چادر از این نوع پارچه ی محکم استفاده کرد. چادر های برزنتی مسافرتی در انواع سایزبندی ها با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت تولید و به بازار ارائه می گردد.

ویژگی های چادر برزنتی مسافرتی خوب:

  • دارای مدلها و طرحهای مختلفی می باشد.
  • دارای نصب راحت باشد.
  • وزن چادر مناسب باشد و به راحتی قابل حمل باشد.
  • دارای رنگ بندی های مختلفی باشد.
  • در سایزهای مختلف تولید گردد.

خرید چادر مسافرتی

از مهمترین نکته هایی که در انتخاب بهترین چادربه ما کمک می کند مورد مصرف آن است. باید بدانیم که چه محیطی را برای استراحت خود انتخاب کرده ایم. بلفرض چادری که کنار ساحل مناسب است با چادری که در کویر و یا جاهای خشک مورد استفاده قرار می گیرد بسیار متفاوت می باشد.همچنین توچه به این نکته که آیا گروهی و یا تنها به سفر می روید بسیار مهم است. طبیعتا چادرهای یک نفره دارای وزن مناسب تری نسبت به چادرهای گروهی می باشند و سایز مناسبی دارند. در تهیه ی چادر باید به دوخت چادر و تمام قسمت های چادر دقت نماییم تا اگر سوراخ یا پارگی داشت آن را تعویض و یا تعمیر نماییم.در خرید یک چادر از جنس چادر گرفته تا وزن و قیمت آن همگی حائز اهمیت می باشد و می تواند در خرید یک چادر خوب راهنمایی تان نماید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش با مسئول فروش در ارتباط باشید
سیامک فیروزی
ارتباط با مسئول فروش:
شماره موبایل: 09120507671
شماره فکس:02143850415
پست الکترونیکی: siamak.firouzi@gmail.com

مطلب پیشنهادی

چادر برزنتی بزرگ

مراکز خرید چادر برزنتی مسافرتی در پایتخت

خرید چادر برزنتی مسافرتی در پایتخت و دیگر شهرهای کشور انجام می شود. این محصول بهترین گزینه برای استفاده در هر شرایط آب و هوایی می باشد چرا که از مقاومت بالایی ب