سدید باف
خانه / چادر مسافرتی برزنتی / مسافرت با چادر برزنتی مسافرتی

مسافرت با چادر برزنتی مسافرتی

همه ما انسان‌ها گاهی آنقدر از انجام  امور تکراری  روزمره زندگی احساس خستگی می‌کنیم که با وجود خواب کافی، صبح‌ها با کسالت از رختخواب بیرون می‌آییم و اشتیاقی برای رفتن به سر کار، سرگرمی یا حتی زندگی نداریم. در چنین مواقعی شاید تنها یک مسافرت نه چندان طولانی بتواند تا حدودی این خستگی و کسالت ناشی از کار مداوم را برطرف کند.
هر چند با وجود درآمد ناچیز و برنامه کاری فشرده، سخت می‌توان کار را کنار گذاشت و برای سفر برنامه‌ریزی کرد، اما مسافرت از هر نوعی که باشد باعث می‌شود برای مدت کوتاهی اززندگی عادی دور شویم و همین مولفه به تنهایی انرژی زیادی برای ادامه زندگی به شما می‌دهد. اینکه برنامه روزانه خود را کمی تغییر دهید، می‌تواند به عنوان نوعی درمان محسوب شود و از لختی و خسته شدن جسم شما جلوگیری کند.
این روزها به دلیل مشکلات اقتصادی، بسیاری از خانواده‌ها قادر به سفرهای خارجی یا گران‌ قیمت نیستند؛ اما سفرهای بین شهری میان ایرانیان بسیار رواج دارد.
بخش مهم سفر اسکان در شهرها و مناطق مختلفی است که در طول مسافرت از آنها می گذریم.برخی از مردم معتقدند که میبایست در طول سفر در محلهای شیک و تمیزی مانند هتل اقامت داشته باشند و با حضور در رستوران به صرف صبحانه و نهار و یا شام مفصل مشغول باشند که این امر برای همه امکان پذیر نیست.عده ای دیگر اما بر این باورند که در طول مسافرت میبایست از تمامی مناظر طبیعت نهایت استفاده را ببرند و در هر جا که طبیعت بکر و ایمنی یافتند همانجا اتراق کنند و با برپایی چادر مسافرتی و صرف چای دبش در کنار خانواده نهایت لذت را از ساعات و لحظات ببرند.

چادر یرزنتی مسافرتی

  • از آنجایی که قیمت یک چادر برزنتی مسافرتی برای یک خانواده ۴ نفره بسیار کمتر از یک شب اقامت در هتل می باشد، لذا بیشتر مردم ترجیح میدهند با خرید چادر مسافرتی و برپایی آن در مناطق مختلف، در کنار صرفه جویی اقتصادی سفری خاطره انگیز را تجربه کنند.
    چادر های مسافرتی از لحاظ ابعاد بر اساس تعداد نفرات تقسیم بندی میشوند.چادر های ۴نفره، ۶نفره، ۸نفره و ۱۲ نفره بیشترین استفاده را دارند و تولید کنندگان مبادرت به تولید این ابعاد می نمایند که هر شخصی بر اساس نیاز و تعداد افراد خانواده آن را انتخاب میکند.
جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش با مسئول فروش در ارتباط باشید
سیامک فیروزی
ارتباط با مسئول فروش:
شماره موبایل: 09120507671
شماره فکس:02143850415
پست الکترونیکی: siamak.firouzi@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید چادر مسافرتی

مرکز پخش چادر برزنتی مسافرتی

مرکز پخش چادر برزنتی مسافرتی چادر برزنتی مسافرتی همانطور که معرفی می گردد از پارچه …