سدید باف
خانه / سديد باف / واردات انواع پارچه برزنت در ایران

واردات انواع پارچه برزنت در ایران

پارچه برزنت در ایران معمولا نمونه خارجی وجود دارد که سالیانه واردت انواع آن به وسیله تجار بزرگ انجام می شود و نیازمند است تا تولیدکنندگان جهت تولید نمونه های برزنت را باید به خود بیاورد.
با اینکه سرمایه و همچنین فضا برای شروع پارچه برزنت در ایران وجود دارد اما هنوز کسی به صورت اختصاصی و منحصر به فرد وارد فاز تولید پارچه برزنت حتی نمونه شمعی و یا پشت نقره ای آن نشده است که شاید ترس رقابت با نمونه های خارجی است که در کشور وجود دارد و کیفیت بسیار مرغوبی دارند و بازار رقابتی شدیدی را در بین خودشان دارند.

انواع پارچه برزنت

  • پارچه برزنت آلمانی
  • پارچه برزنت اتریشی
  • پارچه برزنت ترک
  • پارچه برزنت چینی
  • پارچه برزنت کره ای

همانظور که مشاهده می شود کشور های قدر و صاحب نام در بحث تولید و تکمیل پارچه در زمینه برزنت اقدام کرده و تولیدات خود را با نام های تجاری مختلف ارائه می دهند.
برزنتی که بر تن خانم عکس ابتدای متن دیدید به نام پارچه شمعی مناسب پوشاک می شناسیم که برای پوشاک بارانی و کت های مخصوص فصل پاییز زنانه و مردانه مناسب است.

پارچه برزنت

عکسی که میبینید یک overcoat مردانه بسیار مرغوب و درجه یک است که از پارچه شمعی مشکی پشت نقره ای ضد آب استفاده شده که آب را به خود جذب نکرده و جزو بهترین مدل پارچه برزنت محسوب می گردد.
آیا دلتان نمی خواهد شما نیز با واردکنندگان مستقیم و فروشندگان نماینده این اشخاص در زمینه انواع پارچه برزنت آشنا شوید و قیمت ها و نمونه کاتالوگ پارچه او را دیده و در زمینه خرید انتخاب بهتری داشته باشید؟

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش با مسئول فروش در ارتباط باشید
سیامک فیروزی
ارتباط با مسئول فروش:
شماره موبایل: 09120507671
شماره فکس:02143850415
پست الکترونیکی: siamak.firouzi@gmail.com

مطلب پیشنهادی

لیست قیمت انواع برزنت

لیست قیمت انواع برزنت و هر آنچه راجع به پارچه برزنت لازم است بدانید

لیست قیمت انواع برزنت و هر آنچه راجع به پارچه برزنت لازم است بدانید قبل …