سدید باف
خانه / چادر مسافرتی برزنتی / واردات چادر برزنتی مسافرتی بزرگ

واردات چادر برزنتی مسافرتی بزرگ

واردات چادر برزنتی مسافرتی بزرگ

چادر مسافرت دارای ویژگی های مخصوصی می باشد و این را باید بدانید که هر چادری نمی تواند برای مسافرت مناسب باشد. اکثر مردم ایران دوست دارند که روزی را اختصاص دهند تا با خانواده به تفریح بروند و بعد از استراحت کردن می توانند بدون خستگی به فعالیت های روزانه و کاری خود ادامه دهند، اما نمی دانند چه چادری می تواند برای استراحت کردن مناسب است؟ آیا چادری که انتخاب می کنند می تواند برای تمامی شرایط آب و هوای مناسب باشد یانه؟ در ادامه ویژگی های یک چادر مسافرتی خوب را برایتان شرح خواهیم داد.

فروش انواع چادر مسافرتی

ویژگی:

  • دارای راحتی باشد.
  • دارای جنس خوب و مقاومت بالایی باشد.
  • نصب آن آسان باشد.
  • اندازه و وزن چادر مناسب باشد.
  • ظرفیت چادر کافی باشد.
  • جنس پارچه چادر ضد آب باشد.
  • در تمامی شرایط محیطی مناسب باشد.

چادر مسافرتی ارزان

اگر قرار باشد از چادر خود به مدت طولانی استفاده کنید؛ دوام پذیری و طرز کار آن بسیار مهم است. همه افرادی که برنامه مسافرت خود را به پایان رسانده‌اند به چادرهای خوش ساخت و قدرتمند توجه داشته‌اند اما در مورد کیفیت کار و مواد ساخت نظرات متفاوت است. میله‌ها و لوازم جانبی چادرها نیز از اصلی‌ترین اجزای آن هستند،بنابراین استقامت این وسایل و طول عمر آنها باعث بهبود كیفیت چادر می‌شود؛ پس هنگامی كه برای خرید چادر سفری به فروشگاه رفته‌اید ابتدا به لوازم جانبی و خدمات پس از فروش این وسیله توجه كنید تا اگر یكی از این وسیله‌ها، میله‌ها و بست‌ها خسارت دید بتوانید به سادگی آن را تعویض یا تعمیر كنید. این امتیاز باعث می‌شود كه در صورت بروز خسارت برای این وسایل چادر خود را به انباری منزل تحویل ندهید و به دنبال پس‌انداز كردن جهت خرید چادری جدید نباشید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش با مسئول فروش در ارتباط باشید
سیامک فیروزی
ارتباط با مسئول فروش:
شماره موبایل: 09120507671
شماره فکس:02143850415
پست الکترونیکی: siamak.firouzi@gmail.com

مطلب پیشنهادی

چادر برزنتی بزرگ

مراکز خرید چادر برزنتی مسافرتی در پایتخت

خرید چادر برزنتی مسافرتی در پایتخت و دیگر شهرهای کشور انجام می شود. این محصول بهترین گزینه برای استفاده در هر شرایط آب و هوایی می باشد چرا که از مقاومت بالایی ب