سدید باف
خانه / پارچه برزنت شمعی / پارچه برزنت شمعی و نسوز

پارچه برزنت شمعی و نسوز

پارچه برزنت یک پارچه ضخیم و از جنس خشنی است و بیشتر برای ساخت کاور و چادر مصرف می شود. این نوع از پارچه به دو صورت پنبه یا پلی استر تولید می شوند.
عرض پارچه های برزنت یا بصورت ۱۰۰ تا ۲۰۰ سانتی متر با رنگ بندی خاکی، قهوه ایی، سبز تولید و یا براساس نیاز مشتری در وزن های ۲۲۰ تا ۷۴۰ کیلو گرم بافته می شوند که با نام های یک لا نخ و شش لا نخ شناخته شده اند.
از پر کاربرد ترین نوع پارچه برزنت، پارچه های برزنت شمعی هستند که در تولید حفاظ اتومبیل های چادر دار، پوشاندن اماکن بصورت موقت جهت عدم نفوذ باران، ساخت آشیانه حیوانات، پوشش بالکن ها و استخر ها و … بکار گرفته می شوند.

پارچه برزنت نسوز

برزنت های شمعی بدلیل داشتن مواد یو وی و ضد ماوراء بنفش نور خورشید دارای طول عمربیشتری هستند و از دیگر مزایای پارچه های برزنت شمعی عدم نفوذ مایعات است.
برعکس ظاهر ضخیم این پارچه کار کردن با آن راحت استو انعطاف رپذیری خوبی دارد. روش بافت و فرمول ویژه الیاف مصنوعی پارچه های برزنت شمعی باعث ارزان قیمت شدن آنها شده اند و بر همین اساس مشتریان بسیاری علاقمند استفاده از آن هستند.
متنوع بودن پارچه های برزنت شمعی از لحاظ رنگ بندی و قابل شستشو بودن آنها از سایر مزایای این پارچه ها نیز هست.
نوع دیگر از پارچه های برزنت که کاربرد های بسیاری دارد برزنت نسوز است که به عنوان درزگیر کوره های آتش، آستر های سطح های بسیار داغ، عایق بندی قسمت های فوقانی کوره ها و برزنت های نسوز مخصوص عایق بندی قالب های ریختگری و همچنین در صنعت ساختمانی به صورت لایه محافظ برای جوشکاری مورد استفاده قرار می گیرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش با مسئول فروش در ارتباط باشید
سیامک فیروزی
ارتباط با مسئول فروش:
شماره موبایل: 09120507671
شماره فکس:02143850415
پست الکترونیکی: siamak.firouzi@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت پارچه برزنتی شمعی لباس متری

پارچه برزنتی شمعی: این پارچه ها باتوجه به جنس آنها و کاربردشان انواع مختلفی دارند. بیشتر از این پارچه ها بدلیل جنس آنها در تولید کاور و چادر استفاده می شود. پار