سدید باف
خانه / پارچه برزنت ترانزیتی / کارخانه انواع پارچه برزنت چادر ترانزیتی

کارخانه انواع پارچه برزنت چادر ترانزیتی

یکی از انواع پارچه های تولید شده که به نام پارچه برزنت ترانزیتی شناخته شده است کاربرد بالای در زندگی روز مره دارد و در کارخانه انواع  پارچه برزنت چادر ترانزیتی به طور عمده تولید می شوند چون مشتریان این کالا بسیار زیاد هستند و فروش فوق العاده ایک دارند . 

کارخانه انواع پارچه برزنت چادر ترانزیتی

شناخت کلی از پارچه های برزنت

شناخت کلی از پارچه های برزنت اگر می خواهید این پارچه را بخرید باید یک شناخت کلی از پارچه های برزنت داشته باشید تا موقع خرید دچار اشتباه نشوید خرید پارچه برزنت خیلی راحت چون چون یک پاچه شناخته شده در بازار است و اگر از فروشنده بخواهید تمام خصوصیات پارچه را به شما خواهد گفت .

برای شناختت باید بدانید که این پارچه ها بسیار محکم هستند و معمولا ضد آب هستند و این خاصیت مخصوص ماشین داران است که بار خود را از باران  در امان بدارند تا هنگام بارندگی در جاده دغدغه این را نداشته باشند که جنسشان زیر باران خراب می شود .

از دیگر شاخص های که این چادر ها دارند این است که خیلی مقاوم هستند و در برابر ضربه و اجسام نوک تیز به راحتی پاره نمی شوند این خاصیت است که این پارچه را در بین انواع پارچه ها ممتاز کرده است چون مقاومت بالایی نیز در برابر نور خورشید یا گرما و سرما نیز دارند و ماشین های باری اغلب در جاده و بیابان ها هستند خریدن این جنس برای آنان الزامی است .

خرید عمده پارچه برزنت ترانزیتی نانو

خرید عمده پارچه برزنت ترانزیتی نانو از این نوع پارچه ها  چادر های مسافرتی نیز دوخته می شوند چون دارای مقاومت در برابر همه مواردی که در بالا به آن اشاره کردیم است برزنت چادر مسافرتی از رنگ بندی های مختلفی است که بنا به سلیقه خود شخص خریداری می شود تا با خرید آن یک سفر امن را برای خانواده خود فراهم کند .

علم دیگری که امروزه در خدمت انسان است علم نانو است که بسیار پر کاربرد است و در تهیه اجناس برای ماندگاری بالا از این علم کمک می گیرند برای ساخت پارچه برزنت نیز از این علم کمک گرفته اند و توانسته اند با کمک نا.نو یک پارچه محکم و مقاوم ساخته که قابلیت کشسانی فوق العاده دارد و که این جنس دیگر خرابی ندارد و تا مدت ها همراه شما خواهد بود .

خرید عمده پارچه برزنت ترانزیتی نانو بسیار ارزان برای  مشتریان این اجناس موجود می باشد که با خرید ارزان مایحتاج خود را تامین کنند و متحمل هزینه گزافی نشوند این نوع پارچه را برای دوخت انواع چادر های مسافرتی و چادر های رو کش بار ماشین به کار می رود .

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش با مسئول فروش در ارتباط باشید
سیامک فیروزی
ارتباط با مسئول فروش:
شماره موبایل: 09120507671
شماره فکس:02143850415
پست الکترونیکی: siamak.firouzi@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش برزنت ترانزیتی ارزان

فروش برزنت ترانزیتی ارزان قیمت

برزنت ترانزیتی یکی از برزنت های پر مصرف در ایران می باشد. این برزنت را …